Tražio je da izađemo kao psi! Prva poruka Severine poslije gola za Partizanovu pobjedu (VIDEO)

Strijelac odlučujućeg gola u pobjedi Partizana otkrio šta je trener Igor Duljaj tražio ekipi

Ksander Severina donio pobjedu Partizanu protiv Radničkog iz Niša Izvor: MN PRESS

Mladi Holanđanin Ksander Severina (22) heroj je prve Partizanove pobjede u Humskoj ove sezone. U duelu protiv Radničkog iz Niša, on je dao gol iz slobodnog udarca u poslejdnjim minutima i tako napravio preokret 2:1. Poslije meča je govorio za klupski sajt:

"Srećan sam zbog svog prvog gola, još i više zbog osvojena tri boda. Podrška navijača je veoma važna, gurali su nas."

Severina je stigao ovog ljeta iz Den Haga i odmah počeo da dokazuje da je to bio pravi potez crno-bijelih. Bio je najbolji igrač Partizana protiv Nišlija i neprestano je napadao, stvarao šanse i za to bio nagrađen golom.

"Čeka nas važna utakmica u četvrtak, moramo da počnemo bolje nego večeras, jer smo spavali u prvih 20 minuta. U drugom dijelu je trener rekao da počnemo kao 'psi' i to smo uradili. U četvrtak moramo takođe da pobijedimo, veoma je važno", rekao je on.

I iz njegovih riječi može se zaključiti da je sav Partizanov fokus trenutno na revanšu protiv Sabaha u 3. kolu kvalifikacija za Konferencijsku ligu, u kojem će morati da "juri" zaostatak 0:2 iz prvog meča, odigranog prošlog četvrtka.

Pogledajte Severenin gol za pobjedu u nedjelju uveče:

SEVERINA POGAĐA IZ SLOBODNOG UDARCA: Krilni napadač šutirao pored živog zida za pobedu Partizana!
Izvor: YouTube/Arenasport