E, to je onaj Dušan Vlahović! Srbin ponovo rešeta po Italiji, cijeli stadion mu skandira ime! (VIDEO)

Pogledajte kako je Dušan Vlahović postigao gol za Juventus protiv Bolonje, drugi ove sezone u Seriji A.

Dušan Vlahović Izvor: EPA/ALESSANDRO DI MARCO/ANSA

Dušan Vlahović postigao je novi gol za Juventus, ovoga puta za izjednačenje protiv Bolonje 1:1. I u prvom kolu Vlahović se upisao u strijelce, da bi u današnjem meču u Torinu potvrdio da je u sjajnoj formi. Prvo mu je poništen gol u 52. minutu zbog ofsajda u kome se našao njegov saigrač, koji je zasmetao golmanu Bolonje, dok drugi put u 80. minutu nije bilo nikakve dileme i ničega spornog.

Bio je to sjajan napad Juventusa u kome je Vlahović postigao jedan od rijetkih golova u karijeri glavom, pokazavši da i na taj način može da ugrozi rivale. Sjajno se odrazio nakon skoka Irlinga Džuniora sa desne strane, a to je bilo dovoljno precizno da završi u mreži iako nije bilo pretjerano snažno.

Pogledajte gol Vlahovića:

Pogledajte

00:26
Gol Dušana Vlahovića za Juventus
Izvor: Arena Sport

Podsjetimo, ovog ljeta se očekivalo da će Dušan Vlahović napustiti Juventus, pregovarali su sa Bajernom, Pari Sen Žermenom i najviše Čelsijem, kada se činilo da će biti "trejdovan" za Romelua Lukakua, ali Srbinu se nije išlo iz Torina poslije samo godinu i po dana. Ispostavlja se da je to bila dobra odluka i kluba i igrača da Vlahović ostane član "stare dame" i samo da ga zaobiđu povrede...

Ipak, Vlahovićev gol bio je dovoljan samo za remi "staroj dami". Ferguson je prethodno donio vođstvo Bolonji, koja nije uspjela da izdrži do kraja i odnese kompletan plijen iz Torina.