BIO VIŠAK U ZVEZDI, A SAD POGAĐA U SERIJI A! Debitovao i dao gol poslije četiri minuta, za bod! (VIDEO)

Pogledajte kako je Nikola Krstović donio veliki bod Lećeu protiv Fiorentine.

Nikola Krstović strijelac za Leće Izvor: Profimedia/ANSA

Crnogorski fudbaler Nikola Krstović postigao je gol na debiju za Leće i donio je veliki bod svom timu na vrelom gostovanju u Firenci. Fiorentina je vodila na poluvremenu 2:0 golovima Gonzalesa i Dankana, da bi u nastavku prvo Rafija smanjio u 49. minutu, dok je Nikola Krstović ušao sa klupe i poslije samo četiri minuta na terenu postigao prvenac za veliko slavlje gostujućih navijača na stadionu "Artemio Franki".

Gol je pao poslije jako dobrog napada Lećea kada se Krstović sjajno snašao pored dvojice defanzivaca Fiorentine, ubacio se ispred Parizija i Martinelija, iskoristivši tako fantastičan centaršut Bande. Mirisalo je bod, a to je potvrdio i napadač iz Crne Gore. Pogledajte gol koji je Krstović postigao na debiju:

Dobro je poznato da Krstović nije mogao da se izbori za minutažu u Crvenoj zvezdi, pa je u ljeto 2021. godine prešao u Dunajsku Stredu za samo 400 hiljada evra. Iako je to daleko slabiji klub od crveno-bijelih, može se reći da mu je liga odgovarala i za dvije sezone postigao je 35 golova i zabilježio još osam asistencija. Samo prošle sezone upisao je 26 pogodaka u svim takmičenjima, uključujući pet u Evropi. Sada je krenuo stopama Mirka Vučinića.

Inače, Nikola Milenković je danas igrao za Fiorentinu, dok Luka Jović nije bio ni u protokolu. Od srpskih igrača danas se istakao i Dušan Vlahović koji je postigao gol za Juventus.