PROJEKTIL ALEKSANDRA RADULOVIĆA U 94. MINUTU! Veteran pogodio iz slobodnog udarca za treću pobjedu BSK-a

Famos je bio blizu da odnese bod iz Banjaluke, ali iskusni vezista Aleksandar Radulović duboko u sudijskoj nadoknadi donio je trijumf svom timu.

BSK pobijedio Famos golom Aleksandra Radulovića u 94. minutu iz slobodnog uradca Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević

U veoma uzbudljivom meču 4. kola m:tel Prve lige Republike Srpske, BSK je na domaćem terenu savladao Famos iz Istočne Ilidže 2:1 (1:0), a odluka o pobjedniku viđena je u posljednjim trenucima susreta.

Posljednji duel ove runde Banjalučani su riješili u svoju korist, iako se činilo da će gosti odnijeti bod kući.

U smiraj prvog poluvremena siguran iz penala bio je Miloš Perović, ali je Famos u nastavku uspio da se vrati u meč i izjednači preko Darka Hrkala.

Gostujući sastav odolijevao je, ne dopustivši banjalučkom timu da vrati prednost na svoju strani. I kada se činilo da ćemo vidjeti remi, sjajni Aleksandar Radulović uputio je pravi projektil sa 25 metara iz slobodnog udarca i neodbranjivo pogodio za veliko slavlje BSK-a.

Imali su gosti mnogo primjedbi na suđenje glavnog arbitra Marka Maksimovića iz Modriče, koji je isključio trenera Famosa Darka Vojvodića zbog dva žuta kartona, a ranije i predstavnika kluba Aleksandra Terzića.

Povratnik u prvoligaško društvo tako je upisao treći trijumf u sezoni, te je i dalje bez poraza. Bolje plasirani od Banjalučana su samo Rudar Prijedor i Radnik, koji imaju maksimalan učinak u prva četiri kola nove sezone - po 12 bodova.

N narednom kolu tim Bojana Puzigaće gostovaće Omarskoj, dok Famos dočekuje Slobodu iz Mrkonjić Grada.