PSŽ se bruka u Ligi šampiona!

Pari Sen Žermen je pregažen na gostovanju Njukaslu, a na otvaranju kola vidjeli smo dvije drame!

psž se bruka u ligi šampiona  Izvor: Profimedia

Milijarde evra su uložene u projekat Pari Sen Žermena, ali taj projekat sve više tone! Ove sezone je pariski klub daleko od vrha u Ligi 1, a sada su u Ligi šampiona pregaženi! Njukasl ih je rutinski savladao 4:1 u drugom kolu Lige šamiona, a taj poraz je mogao da bude i gori!

Poveo je pogotkom Migela Almirona Njukasl u 17. minutu, u 39. minutu je bilo 2:0 kada je Den Burn glavom pogodio za 2:0, a onda je Šon Longstaf dao gol za 3:0 u 50. minutu. Do kraja je PSŽ preko Lukasa Ernandeza samo uspio da smanji na 3:1, ali je Fabijan Šer pogodio u 91. minutu za 4:1.

Na prvim danas odigranim mečevima Lige šampiona vidjeli smo prave drame! U Belgiji je Antverpen poveo sa 2:0 golovima Muje i Balikviše posle 33 minuta, a onda je Šahtjor preokrenuo na 3:2! U posljednjem minutu meča dobio je Antverpen penal, ali ga je promašio i ostalo je 3:2.

U Madridu je Atletiko dva puta gubio od Fejnorda, ali je na kraju sa dva gola Morate i jednim pogotkom Grizmana pobijedio 3.2. Barselona je uspjela da pobijedi Porto na gostzovanju 1:0 pogotkom Ferana Toresa u nadoknadi drugog poluvremena. Borusija Dortmund i Milan su odigrali bez golova, a Lacio je preokrenuo protiv Seltika i pobijedio 2:1 u Glazgovu.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!