TSC napravio čudo u Evropi - gubili 0:2, pa "oteli" bodove velikanu!

TSC je stigao do boda u duelu sa Olimpijakosom.

tsc igrao neriješeno sa olimpijakosom  Izvor: MN PRESS

TSC je imao šansu, ponovo je dao gol u Evropi i natjerao je velikana da strepi do samog kraja, a na kraju se vratio iz zaostatka od 2:0 i u Bačkoj Topoli uzeo bod! Nakon poraza od Vest Hema u prvom kolu sada su u Bačkoj Topoli igrači Žarka Lazetića odigrali neriješeno 2:2 sa Olimpijakosom!

Poveo je Olimpijakos poslije samo 16 mintua igre kada je Georgios Masuras pogodio poslije asistencije Danijela Podensea. Upravo je Portugalac bio najbolji akter meča jer je u drugom poluvremenu u 57. minutu pogodio za 2:0, a onda se meč potpuno okrenuo!

Prvo je Ifet Đakovac u 63. minutu na dodavanje Saše Jovanovića pogodio mrežu grčkog velikana za 2:1, a zatim se desio ključni momenat utakmice. Poslije neopreznog starta Andreas Ntoi je u 71. minutu dobio crveni karton i u poslednjih 20 minuta vidjeli smo ogromnu ofanzivu TSC-a. Ona se na kraju isplatila!

Kada smo mislili da je sve gotovo i da se samo čeka posljednji zvižduk sudije ovog meča Miloš Pantović je uspio da pogodi za 2:2 i za istorijski prvi bod tima iz Bačke Topole u Evropi!

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!