uživo Premijer liga BIH GOŠK Gabela - Borac prenos livestream

Fudbaleri Borca upisali su pobjedu na gostovanju u Gabeli.

uživo Premijer liga BIH GOŠK Gabela - Borac prenos livestream Izvor: MONDO

Fudbaleri Borca produžili su niz pobjeda u Premijer ligi BiH!

Do osmog vezanog trijumfa Banjalučani su stigli u Gabeli, gdje su savladali domaći GOŠK rezultatom 3:0.

Crveno-plavi su u vođstvo na stadionu „Perica – Pero Pavlović“ stigli u 12. minutu kada je Srđan Grahovac u svom 150. nastupu u dresu Borca glavom pogodio za 1:0. Asistenciju je upisao Herera.

Sedam minuta kasnije ponovo ubačaj, ovog puta Zorana Kvržića sa desne strane, a najviši u skoku bio je Alen Jurilj.

Banjalučani do trećeg gola stižu u 52. minutu. Ponovo je zaspala odbrana GOŠK-a, a strijelac je bio Jovo Lukić.

Banjalučani su se ovom pobjedom učvrstili na prvom mjestu Premijer lige BiH te imaju sedam bodova više od drugoplasiranog Veleža dok Sarajevo ima osam bodova manje, ali i utakmicu manje.

Obje ekipe nakon reprezentativne pauze očekuju izuzetno teške utakmice.

GOŠK će odmah poslije pause imati dva gostovanja, prvo Posušju, potom Tuzla sitiju dok Borac očekuje serija derbija. Dovoljno je reći da su naredni protivnici banjalučke ekipe Sarajevo, Zrinjski, Široki Brijeg, ponovo Sarajevo, pa Željezničar…