Klop bjesnio pred novinarima! Izgubio u Tuluzu, primio tri gola, pa vikao: Čija je ovo ideja!? (VIDEO)

Jirgen Klop nezadovoljan je načinom na koji je Tuluz organizovao utakmicu.

Jirgen Klop ljut nakon poraza Liverpula od Tuliza Izvor: Twitter/footballontnt/Screenshot

Jirgen Klop je najnasmijanija osoba na svijetu, ali kada izgubi - potpuno se mijenja. Tako je bilo i prethodne noći kada su "redsi" doživjeli poraz na gostovanju Tuluzu (3:2) u okviru četvrtog kola grupne faze Lige Evrope, pa mu nije bilo do priče, kamoli do osmijeha i šale.

Tuluz je golovima Donuma, Dalinge i Magrija došao do velike pobjede u Ligi Evrope, dok se Liverpul probudio tek u posljednjih dvadesetak minuta. Prvo su autogolom Kaseresa uspjeli da se "uključe" u meč, potom je Žota u 89. minutu smanjio na 3:2, da bi u sedmom minutu nadoknade mladi Kvansa postigao gol za 3:3. Ipak, utvrđeno je da je igrao rukom, tako da je pogodak poništen i to je značilo da će Klop "proključati" čim dođe u konferencijsku salu.

Ovoga puta okidač su bili protivnički navijači koji su se čuli dok se Klop obraćao novinarima, što ga je dodatno iznerviralo i tražio je objašnjenje kako je moguće da se tu održava pres konferencija.

"Čija je ideja bila da se ovdje održi konferencija za medije? E, to je zanimljivo pitanje. Vau...", rekao je bijesni Klop čija ekipa je imala posjed lopte veći od 70 odsto, a pritom je uputila i 19 udaraca ka golu 18-godišnjeg Restesa, koji je takođe slavio sa navijačima poslije pobjede.