OSLOBODITE MOG OCA! Dao gol za Liverpul, pa podigao dres - zna ko ga je kidnapovao!

Luis Dijaz dao je gol za Liverpul i onda je podigao dres sa posebnom porukom...

Luis Dijaz gol za Liverpul trazi da mu oslobode oca Izvor: Printscreen/Arena Sport

Luis Dijaz dao je gol za Liverpul, bio je na terenu i donio važan bod svom timu protiv Lutona (1:1) i to sve usred teške situacije u porodici. Njegovi roditelji kidnapovani su u Kolumbiji, majka je pronađena, živa i zdrava, dok o ocu nema nikakvog traga. Uključila se cijela zemlja u potragu. Otkriveno je i da ga je otela gerilska grupa "ELN".

Dijaz je u 95. minutu iskoristio centaršut Eliota i glavom poslao loptu u mrežu za izjednačenje. Pogodak je proslavio tako što je podigao dres ispod kog se nalazio natpis "Sloboda za oca". Jasna poruka koju je video cijeli svijet. On je ušao u igru u 84. minutu i pokazao je odmah šta sve zna i umije na terenu, čak i dok prolazi kroz teške momente.

Što se meča tiče, ovo je veliki kiks za Liverpul. Luton je tim iz donjeg dijela tabele koji se bori za opstanak i malo je falilo da osvoji sva tri boda pošto je Čong u 80. minutu donio prednost domaćinu. Da nije bilo Dijaza... Tim Jirgena Klopa je treći sa 24 boda, ispred su Totenhem sa 26 (utakmica manje) i Mančester siti sa 27 poena.