KAO PIKSI! Srpska fudbalerka pogodila direktno iz kornera! (VIDEO)

Alegra Poljak sve oduševila golom kojim su srpske djevojke potvrdile pobjedu protiv Grčke.

Srpska fudbalerka Alegra Poljak dala gol iz kornera kao Piksi Izvor: YouTube/Women's Football Spotlights/Screenshot

Ženska fudbalska reprezentacija Srbije pobijedila je 2:0 (1:0) Grčku u meču petog kola Grupe "B" Lige nacija, a meč je obilježila Alegra Poljak koja je u 88. minutu postavila konačan rezultat, i to na kakav način. Čak se ni slavni Dragan Stojković Piksi ne bi postidio...

Alegra je izvela korner sa desne strane, a to je bila tako oštra i opazna lopta da je prevarila bukvalno sve u kaznenom prostoru. Išla je direktno u gol, a Grkinja se nije snašla i lopta joj je završila iza leđa. Odmah potom je uslijedilo veliko slavlje srpskih fudbalerki koje su inače golom Milice Mijatović u 45. minutu vodile, da bi Poljak potvrdila pobjedu. Pogledajte kakav gol je postigla sjajna fudbalerka Srbije: