Provocirao navijače, pa požalio! "Pijevci" preokrenuli, ismijavali Mopeja zbog proslave!

Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Napadač Brentforda pretjerao sa proslavom vođstva protiv Totenhema i požalio.

Nil Mopej ismijan zbog proslave na meču Totenhem - Brentford Izvor: James Marsh / Shutterstock Editorial / Profimedia

Fudbaleri Totenhema pobjedom nad Brentfordom 3:2 preskočili su Aston Vilu i vratili su se na četvrtu poziciju Premijer lige.

Pijevci su, međutim, do 13. pobjede u sezoni stigli tek poslije preokreta, pošto je Nil Mopej u 15. Minutu doveo Brentford u vođstvo.

Napadač gostiju burno je proslavio vodeći pogodak i provocirao domaće navijače imitirajući pogodak u metu.

Međutim, Mopej je kasnije požalio zbog ove možda i pretjerane proslave, pošto je Totenhem sa tri vezana gola na samom početku drugog poluvremena stigao do potpunog preokreta.

Nakon izjednačujućeg gola Destinija Udogija u 48. minutu, samo minut kasnije već je bilo 2:1, a strijelac je bio Brenan Džonson.

Napadač Totenthema iskoristio je priliku da se „revanšira“ Mopeju pa je imitirao njegovu proslavu.

Ismijavanje Mopeja nije ni tu stalo. Nakon pogotka Rišarlisona za 3:1 Brazilac je takođe „igrao pikado“ i tako potpuno preuzeo proslavu kojom se htio proslaviti Mopej.

Izvor: James Marsh / Shutterstock Editorial / Profimedia