"Kvaradona" se probudio, ali ne i šampion: Vanja i društvo odnijeli bod iz Napulja

Poslije Sasuola i Juventusa, Napoli nije mogao da savlada i Torino i tako prvi put ove sezone veže tri pobjede.

Kviča Kvaratskelija Izvor: Insidefoto / ddp USA / Profimedia

Deklasirao je Napoli Sasuolo 6:1, zatim slavio i u velikom derbiju protiv Juventusa 2:1 i činilo se da aktuelni šampion ulazi u formu i da je kriza iza njega. Ipak, večeras na "Maradoni" nije uspio da zabilježi pobjedu protiv Torina u uvodnom meču 28. kola Serije A i tako prvi put u sezoni veže tri trijumfa.

Stigao je raspoloženi Torino u Napulj, dobro se branio, dok se domaćin mučio, ali je ipak prvi stigao do gola.

Kviča Kvaratskelija se probudio, postigao lijep gol u 61. minutu i izgledalo je da će Napolitanci ipak slaviti. Ali, vođstvo je trajalo samo tri minuta. Nezgodni tim Ivana Jurića ekspresno se vratio u meč i preko Antonija Sanabrije stigao do izjednačenja, ispostaviće se na kraju i do boda.

Imali su gosti mnogo sreće u nastavku, raspoloženi Kvaratskelija pogodio je prečku, tako da su na kraju Vanja Milinković-Savić i njegovi saigrači odnijeli bod sa teškog gostovanja u Napulju.

Iako nije poražen u posljednjih pet mečeva, Napoli nikako da uhvati priključak za ekipama koje se bore u Ligu šampiona.