Partizan izgubio od Napretka

PARTIZAN IZGUBIO, ZVEZDA MOŽE NA VRH! Potpuni šok u Humskoj

Partizan izgubio od Napretka u Superligi.

Partizan izgubio od Napretka Izvor: MN PRESS

Partizan je izgubio od Napretka u Humskoj - 0:1. Na taj način je dao šansu Crvenoj zvezdi da preuzme vrh tabele u slučaju pobjede protiv Radničkog u Nišu. Igor Duljaj imao je probleme sa sastavom zbog povreda, ali će definitivno žaliti za propuštenim prilikama.

Sjajan gol za tri boda postigao je Andrija Majdevac.

U drugom poluvremenu Baždar je pogodio stativu, Zahid prečku, dok je Nikolić pao u kaznenom prostoru poslije sudara sa golmanom Savićem. Sudija i VAR soba procijenili su da nema penala.

Dešavanja sa meča pratite na MONDU klikom na karticu "RAZVOJ DOGAĐAJA".

18:53

TABELA

Ovako sada izgleda tabela, Zvezda pobedom može da preuzme vrh.

Standings provided by Sofascore

18:50

KRAJ

Gotovo je, Partizan je izgubio u Humskoj sa 1:0 od Napretka.

18:49

95' - NEMA PENALA

Tražio je Partizan novi penal, sudija je čekao signal iz VAR sobe i dobio potvrdu da nema penala zbog igranja rukom.

18:47

94' - KALULU!

Još jedna velika šansa za Kalulua i opet je kasnio sa šutem. Nema gola, korner je.

18:44

90' - JOŠ ŠEST MINUTA

Igraće se još šest minuta u Humskoj.

18:42

89' - CRVENI ZA MARKA JOVANOVIĆA

Marko Jovanović, nekadašnji igrač Partizana koji sada radi kao asistent Duljaju isključen je zbog žustrih protesta.

18:41

88' - NEMA NIKOG U PETERCU

Faul za Partizan, prilika da se ubaci lpota u kazneni prostor, št ose i dogodilo, ali nikoga nije bilo u petercu Napretka da uputi šut ka golu.

18:38

85' - GOH TRAŽIO PENAL

Goh je tražio penal, sudija je zaustavio igru i iz VAR sobe dobio potvrdu da nema penala. Posle toga je Goh imao šansu, promašio je.

18:32

79' - KORNERI

Imao je Partizan dva kornera u nizu, nije bilo opasnosti pred golom nNapretka posle toga.

18:29

76' - BAŽDAR PORED GOLA

Baždar šalje lpotu pored gola posle dodavanja Stojkovića.

18:26

73' - KONTRA NAPRETKA

Krenuo je Partizan u napad, Napedak je započeo kontru, imali su više igrača u napadu, Zličić je kasnio sa dodavanjem, a Jovanović je potom sprečio konrer.

18:24

71' - NEMA PENALA!

VAR soba je gledala snimak i potvrdila odluku sudije, nema penala, igrači Partizana su besni.

18:23

69' - PARTIZAN TRAŽI PENAL

Nikolić je pao na zemlju u kaznenom prostoru, igrači Partizana traže penal, sudija je zaustavio meč i čeka se  VAR soba.

18:20

66' - REĐAJU SE ŠANSE

Partizan ređa šanse, napada, još jednu priliku za izjednačenje imao je domaćin, Stojković nije uspeo da zatrese mrežu.

18:17

63' - PREČKA ZAHIDA!

Zahid se namestio, gađao i pogodio prečku. Partizan i dalje ima zaostatak u Humskoj.

Zahid prečka protiv Napretka
Izvor: YouTube/Arena

18:14

60' - LEKARI NA TERENU

Ljubomirac i Marković su se sudarili u napadu Napretka, pali su na zemlju. Zbog toga što je sudar glavama, sudija je odmah pokazao lekarima da uđu na teren, nije želeo da rizikuje.

18:11

57' - SVE KARTE NA NAPAD

Duljaj je bacio sve karte na napad, izveo je Ovusua, uveo Nemanju Nikolića.

18:09

57' - BAŽDAR POGODIO STATIVU

Kakva šansa za Partizan, Baždar je pogodio stativu. Iz teške pozicije, u padu, je šutirao i malo je nedostajalo da pogodi.

Bžadar stativa

18:07

54' - PROMAŠAJ GOHA

Odlična šansa za Partizan, Kalulu je poslao loptu u peterac, Goh je šutirao i pogodio je samog sebe i tako sprečio još ozbiljniju šansu za gol.

18:05

51' - MAJDEVAC IZAŠAO

Majdevac je napustio teren zbog povrede, strelac gola je izašao.

18:01

47' - NEVEROVATAN PROMAŠAJ KALULUA

Moga oje Kalulu da izjednači, ušao je u kazneni prostor, zaleteo se, ali je dao sebi prejak for, Savić je intervenisao i sprečio pogodak.

17:59

46' - ZAHID NA TERENU

Duljaj je napravio promenu u pauzi, umesto Kastilja ušao je roviti Zahid.

17:44

GOL NAPRETKA

Pogledajte i kako je Napredak došao do vođstva u Humskoj.

Gol Majdevca protiv Partizana
Izvor: YouTube/Arena sport

17:42

POLUVREME

Završeno je prvo poluvreme, Napredak vodi u Humskoj sa 1:0.

17:41

46' - FAUL NAD GOLMANOM

Goh je izblokiran, korner je bio za Partizan, posle centaršuta je golman Savić pao, sudija je pokazao da ga je Kastiljo faulirao pre toga.

17:41

45' - JOŠ DVA MINUTA

Sudija je produžio prvo poluvreme za dva minuta.

17:39

43' - DULJAJ SE UNERVOZIO

Igor Duljaj je sve nervozniji pored klupe. Partizan ima zaostatak u Humskoj.

17:36

40' - KAKVA PRILIKA ZA PARTIZAN

Imao je Partizan priliku za izjednačenje, Stojković je promašio, Savić je odbranio njegov šut sa oko 7-8 metara, pa je iz popravnog lopta došla do Baždara koji je loše šutirao, pored gola.

17:34

38' - NATHO ZA KORNER

Natho je tražio što bolju poziciju, našao je, šutirao, lopta je završila u korneru. Posle toga je Antić probao, gađao je dalji ugao, Savić je bio psreman i intervenisao je.

17:30

35' - ŽUTI ZA BLAGOJEVIĆA

Antić je fauliran, sudija je pokazao prvi žuti karton na meču, dobio ga je Blagojević.

17:29

33' - ŠOK U HUMSKOJ

Šok u Humskoj, Majdevac je pogodio za vođstvo Napretka! Dobio je loptu u petercu, Marković je pokušao da ga sačuva, nije uspeo, lopta je dotakla njega na putu ka gol i završila u mreži.

17:27

31' - MARJANOVIĆ POGODIO ŽIVI ZID

Natho pravi faul na ivici kaznenog prostora, Marjanovi je namestio loptu i pogodio je živi zid iz slobodnog udarca - 0:0.

17:25

29' - FAUL I IZVINJENJE KALULUA

Ubačena lopta u prazan prostor ka Kaluluu, proklizao je, dokačio golmana Savića. Odmah mu se izvinio i objasnio da je proklizao zbog kiše i stanja terena, čuvar mreže gostiju prihvatio je izvinjenje i meč se nastavio.

17:23

27' - NAPADA NAPREDAK

Krenuo je Napredak da napada, nova šansa za goste, bez gola.

17:22

26' - OFSAJD!

Majdevac je izašao sam pred gol Partizana, išao je sam ka golu, Jovanović je odbranio. Na usporenom snimku se videlo da je bilo blizu i da bi se verovatno proveravalo putem VAR tehnologije da je zatresao mrežu...

17:17

22' - BEZ ŽUTOG KARTON

Bez prvog žutog atona na utakmici, Marković se zagradio, Ljubomirac je uklizao, kasnio je. Sudija mu je pokazao žuti karton, dok je kapiten Partizana ostao da leži na zemlji, ušla je i lekarska ekipa na teren.

17:10

14' - BRANI JOVANOVIĆ!

Prva velika šansa za goste, brz napad Napretka, Bastajić je bio sam na desetak metara od gola, uspeo je da šutne, Jovanović je sjajno reagovao i sprečio pogodak.

17:08

12' - NAPADA PARTIZAN

Napadi Partizana se nastavljaju, Goh je imao odličan prodora, pokušao je da vrati loptu u peterac, nije uspeo, pa je šut Aranđela Stojkovića završio daleko preko prečke.

17:02

6' - KAKVE ŠANSE ZA BAŽDARA!

Imao je Baždar nekoliko šansi da dovede Partizan u vođstvo. Nije uspeo da ih iskoristi, ostaje 0:0.

16:56

1' - POČELO JE

Utakmica u Humskoj je počela.

16:32

POMEREN POČETAK MEČA

Meč u Humskoj pomeren je za 25 minuta, prvobitno je bio zakazan za 16.30, ali je na zahtev Partizana došlo do malog odlaganja.