Partizan ponovo izgubio od TSC-a u Humskoj.

Partizan TSC Superliga Srbije prenos uživo livestream Izvor: MN PRESS

Partizan je izgubio od TSC-a 1:2 (1:1) drugi put ove sezone u Humskoj i tako je zakomplikovao svoju borbu za drugu poziciju. Posmatrano iz ugla tima trenera Žarka Lazetića, ta trka za mjesto "Broj dva" sada je otvorenija, jer je sastav iz Bačke Topole poslije jesenjih 4:0 zadao i žestok udarac crno-bijelima ove večeri, golovima Aleksandra Ćirkovića i Saše Jovanovića.

Partizan je u međuvremenu uzvratio golom Bibrasa Natha za 1:1 iz slobodnog udarca, ali opet je pokazao malo u napadu, a još manje u odbrani, svojoj rak-rani ove sezone koja izmiče iz ruku trenera Igora Duljaja i njegovog tima.

21:31

KRAJ, PARTIZAN - TSC 1:2!

Tim Žarka Lazetića primakao se crno-belima na četiri boda minusa i potencijalno opet "otvorio" trku za drugo mesto na tabeli! Jesenas je bilo 4:0 za tim iz Bačke Topole u Humskoj, a ove nedelje završeno je 2:1.

21:28

94' Kombinuju crno-beli, ali ne šutiraju

Bibras Natho je oklevao sa dodavanjem, pa je njegov centaršut zaustavljen... Nema prilike za Partizan dok odmiče nadoknada

21:21

89' Zakuvalo se u finišu, iako nema šansi

21:19

84' PONIŠTEN GOL PARTIZANA ZA 2:2!

Defanzivni vezista Partizana Denil Kastiljo pogodio je mrežu TSC-a, a sudija Nenad Minaković je posle konsultacije sa VAR sobom poništio taj pogodak zbog ofsajda

Izvor: TV Arena sport/screenshot

21:16

83' Ogromna prilika za TSC, Pantović katastrofalno zahvatio loptu

Saša Jovanović poslao je loptu u peterac Partizana, a tamo je Miloš Pantović jako loše gađao i nije ni uputio loptu ka golu. Opet je lako moglo da bude 1:3

21:14

80' Saldanja izašao, Nikolić ušao u završnici

21:11

Partizan je u ovoj situaciji tražio penal

Partizan TSC penal Petrović
Izvor: YouTube/TV arena sport/Screenshot

21:11

78' Umalo 1:3 u Humskoj, škripi u odbrani Partizana!

Aranđel Stojković je ponovo krajnjim naporom sačuvao gol Aleksandra Jovanovića i u poslednjem trenutku sprečio da na semaforu piše 1:3.

21:09

76' GOL - TSC OPET VODI, 1:2 u Humskoj!

Saša Jovanović vratio je TSC-u prednost i postavio rezultat 1:2 u Humskoj! Sjajan centaršut Ifeta Đakovca sa leve strane, a onda i Jovanovićevo zakucavanje lopte u mrežu svog prezimenjaka!

20:55

62' Lepa akcija TSC-a, prečka!

Miloš Pantović završio je lepu akciju gostiju udarcem i pogođenom prečkom gola Aleksandra Jovanovića. Sada je TSC opet opasniji. Odličan meč u Humskoj!

20:49

56' Sjajna reakcija Filipovića!

Partizanov štoper ispratio je Pantovića i u punom trku ga sprečio da šutne ka golu Aleksandra Jovanovića. Proslavila je klupa crno-belih tu intervenciju kao gol - i to pokazuje koliko je ovo bitan meč za oba tima

20:48

54' Partizan traži penal, Minaković odmahuje rukom!

Goh je glavom spustio loptu i ona je pogodila Petrovića koji se nalazio neposredno kraj njega. Minaković je, deluje, aludirao na to da je ruka bila u prirodnom položaju i da je razdaljina bila premala da bi fudbaler reagovao.

20:07

34' GOL - PARTIZAN IZJEDNAČUJE NA 1:1!

Namestio je Bibras Natho loptu u slobodnom udarcu sa ivice kaznenog prostora, prebacio živi zid i dao gol pogodivši malu mrežu kraj desne stative gola gostiju. Golman nije imao šansu!

Deseti gol izraelskog veterana ove sezone, uz sedam asistencija

20:02

29' GOL - TSC VODI 1:0!

Aleksandar Ćirković doveo je TSC u vođstvo! Brzi napad gostiju, Pantović je utrčao po desnoj strani, pobegao Antiću, poslao loptu ispod noge Kovačevića, a Ćirković je bio na pravom mestu da loptu ubaci u mrežu.

19:59

22' Zakuvalo se posle duela Saldanje i Pejića

Partizanov napadač napravio je faul u napadu, nakon što je štoper TSC-a pao, a sudija na ivici kaznenog prostora dosudio prekršaj za goste. Crveno-beli su tražili da dobiju slobodan udarac

19:38

4' Počelo je šansom za TSC

Petar Stanić šutirao je ka golu crno-belih na dodavanje sa leve strane i promašio desnu stativu

18:56

SASTAVI: Jovanović na golu, Saldanja u napadu Partizana!

Izvor: Superliga.rs

18:55

U poslednjem susretu, 4:0 za TSC u Humskoj

Dugo će pamtiti u Partizanu šamar koji su doživeli na prošloj utakmici u Humskoj protiv TSC-a

18:53

Igor Duljaj o "naručenim tekstovima"

Partizanov trener Igor Duljaj održao burnu konferenciju za novinare pred utakmicu

Izvor: Youtube/ FK Partizan Beograd/Printscreen

18:52

Lazetić stiže na svoj omijeni stadion

Bivši napadač i trener Partizana Žarko Lazetić ponovo će predvoditi TSC u Humskoj. Pročitajte Lazetićevu konferenciju za novinare pred Partizan

Izvor: Youtube/FK TSC BAČKA TOPOLA

18:50

Pogled na tabelu

Standings provided by Sofascore

18:50

Dobro došli u tekstualni prenos

Utakmica Partizan - TSC počeće u 19.30 časova i u njoj bi trka za drugo mesto u Superligi mogla da bude ili rešena ili potpuno otvorena. U ovom trenutku, crno-beli imaju sedam bodova više od današnjeg gosta