Real preživio Minhen jer je Vinisijus klasa! Drama u polufinalu Lige šampiona, revanš će biti spektakl!

Real vodio, pa morao da se vrati u meč, ali kad imate Vinisijusa Žuniora onda to nije teško.

Bajern Minhen Real Madrid uživo prenos livestream Liga šampiona Izvor: Sports Press Photo / ddp USA / Profimedia
22:51

KRAJ MEČA - 2:2!

Vodio je Real, vodio je Bajern, a na kraju ćemo pravu dramu gledati u Madridu kada se u revanšu bude odlučivalo o učesniku finala Lige šampiona!

22:41

83. minut - GOL, Vinisijus!

Drugi put na meču vinisijus Žunior trese mrežu iza leđa Manuela Nojera. Sa bele tačke nije imao velikih problema - golmana je poslao u stranu, a loptu veoma snažno po sredini gola.

22:39

82. minut - PENAL!

Kim je bio neoprezan, faulirao je Rodriga i počastio Rela Madrid penalom. Biće ovo dobra prilika za izjednačenje.

22:23

65. minut - Izmena!

Karlo Anćeloti je reagovao, umesto Naća na terenu je Eduardo Kamavinga. To znači da se Čuameni seli u poslednju liniju i sada će igrati štopera.

22:14

57. minut - GOL, Kejn!

Krenuo je, zastao i na kraju pogodio reprezentativac Engleske! Hari Kejn donosi prednost Bajernu, a pre samo tri minuta to je delovalo nezamislivo!

22:13

56. minut - PENAL!

Klemon Tupan nije imao nikakvu dilemu - odmah je pokazao na belu tačku! Lukas Vaskez je bio neoprezan i oborio je Džamala Musijalu, koji je bio u veoma dobrom prodoru ka golu. Hari Kejn će preuzeti odgovornost.

22:11

53. minut - GOL, Sane!

Iskupio se za veliki promašaj u p'rvom delu meča reprezentativac Nemačke, ovog puta iz daleko teže situacije. Maestralno je pogodio levom nogom, nakon što je sa desne strane ušao u sredinu i u kaznenom prostoru se u punom trku namestio za udarac. Imamo izjednačenje u Minhenu i najavu spektakla u narednih više od pola sata!

22:09

51. minut - Kros!

Najbolja prilika u nastavku utakmice dogodila se nakon kontre Reala. Odlično su pokrenuli napad Načo, Vinisijus i Belingem, a toni Kros je uputio neugodan udarac zbog kojeg je Manuel nojer morao da napravi lepu paradu.

22:03

46. minut - Odmah izmena!

Tomas Tuhel je rešio da već na poluvremenu napravi promenu u timu. Umesto Gorecke u drugom delu meča igraće Rafael Gereiro, što znači i dodatna taktička pomeranja na terenu. Verovatno će Gereiro na levo krilo, a Bajerrn u postavu 4-1-4-1.

POLUVREME - 0:1!

Pogotkom Vinisijusa Žuniora u 24. minutu meča u Minhena, Real vodi protiv Bajerna u prvom meču polufinala Lige šampiona. Bila je to jedina prava prilika gostiju iz Madrida, dok su na drugoj strani terena promašivali Liroj Sane i Hari Kejn.

21:40

39. minut - Čudo je Real!

Istrpeli su pritisak na piočetku meča, postigli gol kojim su šokirali protivnika, a zatim potpuno "ubili" ritam utakmice. Sada se igra u daleko mirnijem tempu, što odgovara ekipi Karla Anćelotija. Deluje da su Madriđani u ogromnoj prednosti.

21:24

24. minut - GOL, Vinisijus!

Nije mnogo toga pokazao Real Madrid u dosadašnjem toku meča, ali tako to ide kada oni igraju u Ligi šampiona. Prva velika šansa pretvorena je u gol, pošto je Toni Kros spojio sa golom Vinisijusa Žuniora, koji je rutinski zatresao mrežu!

21:15

15. minut - Bolji početak Bajerna!

Nemački tim je krenuo ofanzivnije u polufinalu Lige šampiona, a već u ranoj fazi meč Liroj Sane je propustio dobru priliku da savlada golmana Reala Lunina. Nakon toga je probao i Hari Kejn, koji nije ozbiljnije namučio Ukrajinca.

21:00

1. minut - Počinjemo!

Pratimo utakmicu Bajerna i Reala!

20:45

Drugo polufinale!

Meč u sredu igraće Borusija iz Dortmunda i Pari Sen Žermen, a nakon revanša ćemo videti ko će u finalu biti protivnik ekipi koja u prvom paru bude bolja. Kvalitet timova koji su stigli do polufinala obećava nam velika uzbuđenja, a verovatno ćemo tek u revanšima tokom sledeće nedelje saznati imena finalista.

• Real Madrid - Mančester siti 3:3
  • Mančester siti - Real Madrid 1:1 (penalima 3:4)
20:20

Bajernov put do polufinala!

Ovo su svi mečevi koje je Bajern iz Minhena odigrao na evropskoj sceni tokom sezone:

Okršaji!

Dva velikana evropskog fudbala poslednji put su igrali takmičarske mečeve u sezoni 2018/19! I tada je na programu bilo polufinale, a Real madrid je bio uspešniji i na kraju je pobedom nad Liverpulom (3:1) stigao do pobede.

U polufinalu su upisali pobedu (2:1) i remi (2:2) protiv Bajerna, a prvotimac nemačkog tima džošua Kimih postigao je dva od tri gola svog tima. On će i večeras imati priliku da se upiše u strelce, jer je u startnoj postavi.

19:55

Sastav Reala!

Startna postava: Lunin - Vaskez, Načo, ridiger, Mendi - Valverde, Čuameni, Kros - Belingem - Vinisijus, Rodrigo

Rezerve: Kurtoa, Kepa, Militao, Modrić, Kamavinga, Hoselu, Sebaljos, Garsija, Dijaz, Guler

19:50

Sastav Bajerna!

Startna postava: Nojer - Kimih, Dajer, Kim, Mazraui - Lajmer, Gorecka - Sane, Miler, Musijala - Kejn

Rezerve: Perec, Ulrajh, Upamekano, Gnabri, Čupo-Moting, Saragosa, Dejvis, Gereiro, Tel, Pavlović

19:45

Dobro veče!

Fudbaleri Bajerna i Reala počinju borbu za finale - večeras je prvi meč polufinala!