Vojvodina pobijedila Partizan na debiju Alberta Nađa. Nanijela crno-bijelima peti poraz u nizu, golom Njegoša Petrovića u nadoknadi vremena.

Vojvodina je pobijedila Partizan 3:2 u Humskoj i nanela mu peti uzastopni poraz. I pod vođstvom novog trenera, Igora Duljaja, crno-bijeli nisu uspjeli da prekinu izuzetno neprijatan niz, zbog kojeg im sada "visi" drugo mjesto na tabeli Superlige. Golom Njegoša Petrovića u 94. minutu, Novosađani su uspjeli da sruše crno-bijele i da im dodatno zakomplikuju borbu za drugo mjesto na tabeli Superlige.

18:50

KRAJ UTAKMICE, PARTIZAN - VOJVODINA 2:3!

Golom Njegoša Petrovića u 94. minutu, Vojvodina je posle osam godina pobedila u Humskoj. Peti uzastopni poraz crno-belih.

18:46

GOOOL - VOJVODINA VODI 3:2 U HUMSKOJ!

Vojvodina pobeđuje u poslednjem minutu!

Bivši vezista Crvene zvezde Njegoš Petrović pogodio je sa 20 metara, za vođstvo Novosađana 3:2! Posle dva poništena gola gostiju, ovog puta je sve čisto i sudija Srđan Jovanović pokazao je na sredinu terena,.

Izvor: Dusan Milenkovic/ATAIMAGES

18:42

88' Atraktivan pokušaj Baždara!

Partizanov napadač gađao je snažno, ali pored gola - nije mu mnogo falilo da donese prednost 3:2!

18:33

81' Prekinut je meč, Natho ukazuje na uvrede!

Izraelac je došao do sredine terena žaleći se na uvrede, a meč je zbog toga bio nakratko prekinut.

18:29

JOVANOVIĆ OPET PONIŠTAVA GOL VOŠE!

Rezervista Mihailo Ivanović dao je gol za Vojvodinu, za vođstvo 3:2, ali je sudija Srđan Jovanović poništio i ovaj pogodak Novosađana.

Kao i prošli put, Vojvodina je dala gol posle kornera, a Jovanović je odlučio da nije pogodak.

Razlog - prekršaj u napadu, u duelu pre udarca Ivanovića

18:28

75' Bibras Natho - pored gola!

Gađao je Partizanov Izraelac iz "srca" kaznenog prostora Vojvodine i lopta je otišla pored stative

18:22

Ovako je Partizan izjednačio na 2:2

Aranđel Stojković Partizan Vojvodina
Izvor: YouTube/TV Arena sport

18:19

Zatresla se prečka gola Partizana!

Napadač Vojvodine Aleksa Vukanović pogodio je okvir gola u 67. minutu! Ponovo se nižu prilike Voše i sada je opet bliža golu od domaćina.

18:13

Ovako je Vojvodina povela 1:2, prelep gol Zukića

Partizan Vojvodina Zukić

18:11

59' VOJVODINA DAJE GOL, JOVANOVIĆ PONIŠTAVA!

Sudija Srđan Jovanović poništio je pogodak Vojvodine zbog faula u napadu posle kornera. Ostaje 2:2!

18:10

57' GOL - PARTIZAN IZJEDNAČUJE NA 2:2!

Nemanja Nikolić je savršeno ostavio loptu Aranđelu Stojkoviću, a on pogađa mrežu Vojvodine poslavši loptu iznad glave Carevića. Kombinacija dvojice bivših igrača Vojvodine!

17:40

44' POTOP PARTIZANA, VOJVODINA VODI U HUMSKOJ!

Sjajan gol veziste Vojvodine Dejana Zukića, za 1:2 na semaforu! Namestio se na levoj strani kaznenog prostora i pogodio "malu mrežu" u daljem uglu. Golman Aleksandar Jovanović ništa nije mogao da uradi.

17:34

GOL - VOJVODINA IZJEDNAČILA NA 1:1!

Centaršut sa leve strane, loša procena golmana Aleksandra Jovanovića i "mat" Serija, za 1:1 u Humskoj pred poluvreme!

Nisu prošla ni dva minuta nakon najveće šanse na utakmici, koju Saldanja nije pretvorio u gol za 2:0.

17:32

38' Sjajna odbrana golmana Vojvodine!

Saldanja je ostao u igri i umalo je dao gol! Šutirao je snažno, a golman Voše Marko Carević je odbranio loptu i izbio je u korner.

17:31

37' Problem za Partizan - Saldanja na zemlji

Brazilac je bio u punom trku, a onda je samo stao i seo na zemlju. Po svemu sudeći, veorvatno je osetio bol u nozi, što će zabrinuti sve crno-bele, jer je u ovoj polusezoni imao velikih problema i dugu pauzu zbog povrede zadnje lože

17:27

32' Nižu se udarci, Stojković se uhvatio za lice!

Desni bek Partizana Aranđel Stojković je licem sprečio verovatno siguran gol Vojvodine, pa ostao da leži na zemlji. Serijev šut pogodio ga je pravo u glavu i sudija Srđan Jovanović odmah je prekinuo igru da bi lekari pružili pomoć defanzivcu crno-belih

17:23

29' Potpuni pljusak potopio Humsku

Nema mnogo uzbuđenja ni fudbala u ovim trenucima, dok kiša pojačava

17:14

15' GOL - PARTIZAN VODI 1:0!

Igrali su Zahid i Natho po levoj strani, Zahid je vratio loptu u peterac, a tamo se lopta od Crnomarkovića odbila u mrežu Novosađana! Partizan je poveo iz prve prilike, nakon niza neiskorišćenih šansi gostiju.

17:10

15' Vojvodina konstantno napada

Novosađani su već četiri puta zapretili Partizanu u prvih četvrt časa igre. Sada je Dejan Zukić gađao sa ivice kaznenog prostora i lopta je otišla pored gola. Crno-beli nikako da stabilizuju igru

17:03

Odmah prete gosti!

Vukanović, pa Seri pokušali su u prvim minutima derbija da donesu prednost Novosađanima. Nije bilo ozbiljnije opasnosti po golmana Aleksandra Jovanovića, ali Vojvodina i dalje niže svoje napade.

16:44

Nađ isturio dvojicu u prvi plan!

U Partizanovoj startnoj postavi napravljeno je nekoliko promena, pa novi trener Albert Nađ kreće sa dva "bonus" igrača. To su Aleksa Janković (24), zimsko pojačanje crno-belih iz Čukaričkog na poziciji "levog spoljnjeg" i uz njega Mateja Stjepanović (20), Partizanov đak koji pokriva pozicije zadnjeg veznog i desnog beka.

Nađ je na klupi ostavio Goha i Ksandera Severinu, a poznato je da pravo nastupa nema ni štoper Bojan Kovačević zbog kartona, dok je njegov saigrač iz tandema Svetozar Marković povređen. Štoperi crno-belih su dosadašnji rezervista Siniša Saničanin i Aleksandar Filipović.

Vojvodina u punom sastavu

Najbolji vezista Novosađana, Njegoš Petrović, propustio je meč protiv Crvene zvezde u prošlom kolu i biće spreman da ovog četvrtka istrči na teren u Humskoj. Uz bočne napadače Andriju Radulovića na desnoj strani i Kejleba Serija na desnoj, kao i Dejana Zukića među njima i Mihajla Ivanovića ispred njih, tim Božidara Bandovića dolazi u velikom naletu na meč protiv Partizana.

16:13

Ulog je veliki!

Porazom protiv TSC-a u prošlom kolu, Partizanova prednost u odnosu na trećeplasiranog svedena je na četiri boda razlike, pa crno-beli imaju imperativ pobede i u meču protiv zahuktale Vojvodine. Novosađani stižu u Humsku nakon remija protiv Crvene zvezde i u odličnoj formi, jer su u poslednjih 10 kola doživeli samo jedan poraz, na gostovanju TSC-u.