Žurka na "Marakani" i suze zbog Aleksandra Dragovića: Proslavio titulu, zagrlio Dedu i dobio ovacije cijelog stadiona!

Crvena zvezda je pobjedom potvrdila titulu.

crvena zvezda savladala cukaricki i osvojila titulu Izvor: MN PRESS

Gotova je Superliga Srbije! Šampion Crvena zvezda završila je sezonu pobjedom, a poslije još jednog poraza Čukarički će imati više vremena za pripreme i odmor naredne sezone jer se neće takmičiti u Evropi. U posljednjoj utakmici sezone Crvena zvezda je pobijedila rivala sa Banovog brda 4:1 (1:1).

Sve je počelo loše za crveno-bijele pošto je Viktor Rogan pogodio za 1:0 u 16. minutu na asistenciju Vinisijusa Mela, ali već u 32. minutu Piter Olajinka je uspio da izjednači i to na dodavanje Ognjena Mimovića. Upravo je Piter Olajinka na startu drugog poluvremena na dodavanje Aleksandra Kataija donio prednost crveno-bijelima, a onda je uslijedila jako emotivna scena. U 59. minut teren je napustio Aleksandar Dragović. Kapiten crveno-bijelih koji je i ove sezone podigao dva trofeja je posljednji put izašao sa trave "Marakane". Zamijenio ga je Nemanja Milunović, popularni "Deda" koji je takođe odigrao posljednji meč u crveno-bijelom. Pogledajte kako je to izgledalo:

Prije ovog meča Partizan je igrao neriješeno sa ekipom Radničkog iz Kragujevca 2:2, a to je iskoristila Vojvodina koja je pobjedom 1:0 golom Uroša Nikolića u meču protiv Mladosti iz Lučana uspjela da obezbijedi takmičenje u Ligi Evrope naredne sezone.