Njemačka golom Niklasa Filkruga u 92. minutu izbjegla poraz od Švajcarske i osvojila prvo mjesto na tabeli!

Strašne scene na meču Škotske i Mađarske

Jeziva scena na utakmici Evropskog prvenstva Škotska - Mađarska. Napadač Barnabaš Varga ostao je da leži nepomično poslije sudara sa golmanom Škotske Angusom Gunom.

23:01

Ipak nije kraj ludnici! Mađari pobedili u 90+10. minutu!

Škoti nisu presekli kontranapad i za to su tako bolno kažnjeni da njihovi navijači plaču na stadionu! Mađarska je pobedila golom Kebina Čobota u 100. minutu utakmice, ili kako bi nas Dejan Nedić ispravio, u 90 + 10. minutu!

22:54

Kraj utakmice, Nemačka - Švajcarska 1:1!

Golom Niklasa Filkruga glavom u 92. minutu, Nemačka je osvojila prvo mesto na tabeli i potencijalni je protivnik Srbije ako "orlovi" pobede Dansku i zauzmu drugo mesto u utorak.

Švajcarcima je stotinak sekundi falilo da naprave senzaciju u Frankfurtu.

22:50

Nemačka se spasava u nadoknadi vremena!

Niklas Filkrug golom glavom šalje loptu u mrežu Švajcarske, da postavi 1:1 u Frankfurtu!

21:38

Najlošijih 35 minuta Nemačke na Evropskom prvenstvu

21:31

Opet Endoj, pravi pakao Nemcima!

Ponovo je Švajcarac gađao sa distance, sa 15-ak metara ulevo, odakle je malopre utrčalo da savlada Nojera! Ni ovog puta golman nije mogao mnogo, bacio se, a lopta je na njegovu sreću otišla u gol-aut umesto u "malu mrežu".

21:29

ŠOK U NEMAČKOJ, ŠVAJCARSKA VODI PROTIV DOMAĆINA!

Švajcarska ima vođstvo i trenutno je prva na tabeli! Posle poništenog gola Nemačke, za Švajcarsku je pogodio Endoj u 29. minutu, ubacivši se iz drugog plana i matiravši Manuela Nojera sa "prve stative"!

21:19

18' PONIŠTEN GOL, BIO JE FAUL!

Musijkala je pre gola napravio prekršaj i oborio švajcarskog fudbalera u petercu, što je sudija Danijele Orsato utvrdio gledajući snimak na ekranu! VAR tehnologija je opet primenjena.

21:17

17' GOL - NEMAČKA VODI 1:0!

Robert Andrih doveo je "pancere" u vođstvo 1:0 udarcem za koji je veoma kriva i švajcarska odbrana. Dobio je igrač Bajera ogroman prostor posle jedne izbijene lopte i iskoristio ga je -  gol i mat! Lopta je skakutala i preskočila Jana Zomera!