Pogledajte Partizanov poraz za infarkt: Penal i golovi OFK Beograda zbog kojih su crno-bijeli zanijemili!

Partizan doživio poraz od OFK Beograda u Zaječaru, koji je dodatno produbio krizu crno-bijelih pred 174. "vječiti" derbi.

Pogledajte kako je OFK Beograd pobijedio Partizan 3:2 Izvor: MN PRESS

Partizan je dramatično izgubio od OFK Beograda u Zaječaru, primivši u posljednjih 10 minuta dva gola za konačnih 3:2 za "romantičare".

Crno-bijeli su od prvog poluvremena imali vođstvo 2:1, ostvareno golovima Aleksandra Filipovića i Ibrahima Zubairua, ali je OFK Beograd u završnici izjednačio golom Aleksandra Paločevića iz penala, a onda i pobijedio udarcem Filipa Stojiljkovića u 96. minutu.

OFK je izjednačio udarcem Paločevića poslije penala koji je skrivio Mario Jurčević, igrajući rukom poslije šuta glavom jednog igrača "romantičara". Pogledajte.

Aleksandar Paločević
Izvor: YouTube/TV Arena sport

U dubokoj nadoknadi vremena je rezervista OFK Beograda Nikola Mituljikić sa lijeve strane proigrao Stojiljkovića na daljoj, desnoj stativi, kraj koje je uputio udarac za konačnih 3:2 za OFK. Bio je to treći uzastopni meč crno-bijelih u Superligi bez pobjede.