• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Sarajevo ubjedljivo protiv Opatije: Zekić se nada dolasku još dva pojačanja

Autor Haris Krhalić

Fudbaleri Sarajeva su nakon jutrašnjeg poraza od Gostivara upisali pobjedu nad Opatijom.

 gulijašvili Izvor: Promo/FK Sarajevo

Fudbaleri Sarajeva danas su u sklopu priprema odigrali dvije utakmice. U prvom meču bordo tim, sastavljen uglavnom od mlađih igrača, poražen je od Gostivara rezultatom 2:1, dok su u drugom meču izabranici Zorana Zekića odmjerili snage sa Opatijom.

„Bordo tim“ upisao je sigurnu pobjedu rezultatom 3:0, a Hrvate je „načeo“ Gulijašvili u devetom minutu utakmice iz jedanesterca.
Do poluvremena smo vidjeli još jedan pogodak, a ovog puta je strijelac bio kapiten Čelik koji je u 26. minutu povisio na 2:0.

Mogla je Opatija smanjiti zaostatak u 48. minutu, ali pokušaj Bogolina je zaustavila prečka.

Konačan rezultat postavio je Soldo nakon fantastične asistencije Gulijašvilija u 78. minutu utakmice.

Izvor: Promo/FK Sarajevo

Nakon meča trener Sarajeva Zoran Zekić poručio je kako je zadovoljan viđenim te najavio dolazak bar dva pojačanja, ali i odlaske iz bordo kluba.

"Prošao sam veliki broj priprema, svake su najteže i najbolje. Forma se hvata kroz prvenstvo, ovo je samo baza. Radili smo na stvarima koje smo trebali raditi. Nešto smo popravili, ali imamo nekih problema koji se ponavljaju. Nadam se da je to stvar glave i umora. Nadam se da ćemo biti bolji. Nadam se i dvojici igrača. Vjerovatno će se desiti neka prodaja. Vapim za dvije pozicije kako bi igrali fudbal koji želim igrati. Nama zaista profilno fale dva igrača da možemo iskoristiti sjajnu igru pojedinaca, pogotovo Gulijašvilija, koji zaista igra sjajno. Nikada se ne žali, uvijek je u punoj brzini. Želim da ostali saigrači na krilima njegovih performansi igraju bolje“, rekao je Zekić i dodao:

„Treba nam jedan robusniji napadač koji će mu pomoći. Oduševili su me i igrači iz Akademije. Njima želim da nastave raditi još bolje i da ih uz dozu strpljenja dočekamo."

Možda će vas zanimati

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC