Ubiparip opet donio pobjedu, Tuzla siti na vrhu!

Tuzla siti je zabilježio treću pobjedu u Premijer ligi Bosne i Hercegovine i u ovom trenutku su lideri šampionata!

Izabranici Milenka Bošnjakovića su na vrhu šampionata BiH!

Poslije trijumfa u prošlom kolu nad Borcem na "Tušnju" (2:1), ovog puta slavili su u Doboju kod Kaknja protiv Mladosti minimalnim rezultatom - 0:1 (0:0).

Kao i u sudaru sa Banjalučanima, čovjek odluke i u subotnjem četvrtom kolu bio je Vojo Ubiparip!

Napadač Tuzlaka je u 68. minutu sigurno izveo jedanaesterac i osigrao tri boda za Tuzlu siti.

Pobjedu gostiju malo je poremetila povreda napadača Saida Husejinovića, koji je na poluvremenu ostao u svlačionici i zasad nije poznata njena težina niti koliko će iskusni fudbaler odsustvovati sa terena.

MLADOST: Bukvić, Nikolić, Hreljić, Atajić, Hasić, Biber, Mujarić, Dujmović, Crnički, Isaković i Dragutinović.

TUZLA SITI: Muminović, Efendić, Beganović, Husejinović, Kojić, Ramić, Terzić, Hasanović, Ubiparip, Sesar i Zlatković.