HAOS u Milanovcu: Tuča, prekid i ČETIRI crvena kartona!

Nevjerovatne scene...

Tuca-na-utakmici-Metalac-Backa-prekid-15-minuta-dodeljena-cetiri-crvena-kartona-VIDEO. Izvor: Mondo/Stefan Stojanović

Ružna vijest iz Prve lige Srbije!

Na utakmici u Gornjem Milanovcu, u jednom od derbija 5. kola, između Metalca i Bačke (2:0) došlo je do žestokog obračuna igrača i trenera na terenu poslije vodećeg gola za domaćina, kada je Grbović postigao gol iz ne baš fer-plej uslova.

Naime, jedan fudbaler Bačke je ležao na travi i dok su ostali "širili ruke" i čekali da lopta završi van terena, Grbović je istrčao kontru i matirao golmana gostiju.

Poslije toga su ga fudbaleri Bačke počeli da jure po terenu, u gužvu su se uključili i treneri obje ekipe, pa je u opštem haosu i prekidu od 15 minuta sudija podijelio četiri crvena kartona, po dva za oba tima, s tim da je Metalcu isključen trener.

Metalac je u igri "deset na devet" postigao još jedan gol i slavio.