Gvardiola opet nervirao "fantazi menadžere", Siti dao već 32 gola!

Još jedna laka pobeda za šampiona Premijer lige koji sada navija za Totenhem...

Prethodne nedelje nekadašnji kapiten "građana" Majka Ričards bio je nezadovoljan igračima koje je za startnu postavu odredio Pep Gvardiola, isključivo zbog Fantasy Premier league, a i ovoga puta je katalonski menadžer "udario" na ljubitelje ove igre...

U sastavu Sitija ponovo nije bilo Kuna Aguera, ali i bez njega na terenu "Etihad" je video ubedljivu pobedu šampiona protiv povratnika u elitu - Aston vile 3:0 (0:0).

Trebalo je vremena "građanima" da konačno ukrote tim iz Birmingema koji se dobro branio čitavo prvo poluvreme, ali kada je lukavi Rahim Sterling u praktično prvom napadu po povratku s pauze "načeo" Vilu, bilo je jasno da ćemo videti još golova u mreži Toma Hitona.

Belgijski vezista Kevin de Brujne je u 65. na pas Benžamana Mendija povisio na 2:0, dok se za pobedu pobrinuo Ilkaj Gundogan u 70. minutu.

Do kraja utakmice je Pep Gvardiola u igru ubacio i Serhija Aguera, što je dodatno pokvarilo planove "fantazi menadžerima" pošto nije uspeo mnogo da uradi za 15 minuta na terenu, ali bar nije isključen poput Fernandinja koji je dobio drugi žuti pred kraj utakmice.

To ne bi trebalo da bude toliki problem za Siti, iako su "kratki" sa štoperima, pošto u narednom kolu igraju protiv Sautemptona koji je u petak doživeo jedan od najtežih poraza u istoriji lige.

Siti će ovog vikenda navijati i za Totenhem koji gostuje Liverpulu, lideru šampionata, koji im sa utakmicom manje sada beži tri boda. Interesantno je da je Siti postigao ubedljivo najviše golova u ovoj sezoni Premijer lige pošto su već na 32...