Nemanja Radonjić heroj Velodroma: Snažno u 90, za pobjedu Olimpika! (FOTO)

Srpski krilni napadač ponovo strijelac za Olimpik Marsej.

Nemanja Radonjić čekao je svoj prvi gol za Olimpik Marsej čak 15 mjeseci i dočekao ga prošlog vikenda, u pobjedi protiv Tuluza u gostima.

Pet dana kasnije, vihorni srpski ofanzivac dao je gol i na čuvenom stadionu Velodrom. Preciznim hicem donio je svom timu pobjedu u 89. minutu. Pogodio je za konačnih:

Olimpik - Brest 2:1 (0:0)

Portugalski stručnjak Andre Vilas-Boaš uveo je reprezentativca Srbije u igru u 74. minutu, pri rezultatu 1:0 i to umjesto strelca gola, veziste Bune Sara.

Međutim, Brest je u 88. minutu ušao u šesnaesterac domaćih, gde je Irvin Kardona spretno reagovao i savladao Stiva Mandandu za 1:1.

Marsej je bio u šoku, ali je Radonjić bio spreman da već u sljedećoj akciji donese pobjedu. Namjestio se kod desnog ćoška šesnaesterca i desnom nogom pogodio suprotni ugao.

Sjajan gol!

Ovim trijumfom, Olimpik je zauzeo drugo mjesto na tabeli i na tom mestu će dočekati i sljedeću rundu, kao prvi pratilac Pari Sen Žermena, koji mu "bježi" pet bodova (uz odigran meč manje).

Poslije veoma teške prošle sezone, definitivno su stigli bolji dani u francusku luku, koja je konačno dočekala pravog Nemanju Radonjića.

Pratite Mondo.ba na Facebooku, Instagramu i Twitteru. Aplikacija je dostupna za IOS i Android telefone.

Preuzimanje teksta, vijesti, fotografija i video snimaka dozvoljeno uz vidljivo navođenje izvora i linka ka MONDO portalu.