Gavrić za vođstvo Zvezde, ostalo za Stankovićevu brigu!

Crveno-bijeli odigrali blijedo protiv četvrtoplasiranog tima slovenačkog prvenstva.

Crvena zvezda - Celje 1:1 prijateljska utakmica u Antaliji Izvor: Promo/FK Crvena zvezda/Facebook/Nikola Mitić

Nakon dobre igre u meču protiv Ludogoreca, ekipa Dejana Stankovića pokazala je na pripremama u Turskoj potpuno drugačije lice i dala svom treneru razlog za brigu.

Zvezda - Celje 1:1 (0:0)

U duelu protiv slovenačkog rivala, ekipa Dejana Stankovića pokazala je malo i sigurno nije uvjerila trenera Zvezde da će ovim igračima moći da pruži veliko povjerenje kada dođu teži izazovi.

Strijelac za crveno-bijele u završnici je bio zapaženi krilni napadač Željko Gavrić (19), koji se ponovo nametnuo stručnom štabu, ali je samo minut kasnije, u 86, Celje izjednačilo i postavilo konačnih 1:1.

Članovi startne postave bili su Popović - Gajić, Pankov, Milunović, Konotar - Vulić, Ivanić, Garsija, Simić, Vukanović - Tomane, a u nastavku su od 46. minuta igrali Gajić, Nikolić i Pavkov, dok je Jovančić ušao u 62, a Ben u 73. minutu.

Izuzev dobrog šuta Mirka Ivanića iz "slobodnjaka", Zvezda nije zaprijetila rivalu do pauze.

U nastavku, u drugačijoj formaciji (3-5-2), do Gavrićevog gola je koliko-toliko prijetila udarcima Vulića i Simića, ali je sve to bilo premalo da popravi blijed utisak Beograđana u večerašnjem testu protiv Slovenaca.

Poslije ove provjere, crveno-bijeli će do povratka u Beograd, 7. februara, imati još dva testa - u srijedu protiv slovačkog DAC-a i dan kasnije protiv kazahstanskog Aktobea.

Prva takmičarska utakmica očekuje ih 15. februara na Banovom brdu, protiv Čukaričkog.