Dva gola, tri crvena kartona: Remi Veleža sa Korejcima

Autor mondo.ba/Anadolija

Iako se radilo o prijateljskom susretu, u prvom poluvremenu sudija je pokazao tri crvena kartona: jedan za Velež, a dva za korejski tim.

Pripreme Antalija Velež Ansan 1 1 Izvor: Fena/Arhiv

Fudbaleri mostarskog Veleža remizirali su sa korejskom ekipom Ansan Griners rezultatom 1:1 u posljednjoj pripremnoj utakmici u turskoj Antaliji.

Seid Behram doveo je "rođene" u vođstvo u 82. minuti, a pet minuta kasnije Ansan Griners postigao je gol za konačnih 1:1.

Veležova ekspedicija u Mostar se vraća u četvrtak, a već u subotu, 15. februara, na programu je posljednji pripremni susret uoči nastavka prvenstva. Protivnik "rođenima" biće Mladost Doboj Kakanj.

U prvom proljećnom kolu Premijer lige BiH Velež će 22. februara ugostiti Zvijezdu 09.

Pratite Mondo.ba na Facebooku, Instagramu i Twitteru. Aplikacija je dostupna za IOS i Android telefone.

Preuzimanje teksta, vijesti, fotografija i video snimaka dozvoljeno uz vidljivo navođenje izvora i linka ka MONDO portalu.