Ivić stigao u Englesku i već pobedio: I to prekaljenog stručnjaka Nila Vornoka!

Autor Milutin Vujičić

Nije mogao bolji početak...

Ivić stigao u Englesku i već pobedio: I to prekaljenog stručnjaka Nila Vornoka! Votford Midlsbro 1:0 Izvor: Guliver/Richard Heathcote/Getty Images

Tako se debituje!

Srpski trener Vladimir Ivić ostvario je pobedu u prvom meču od dolaska u Čempionšip. Na "otvaranju" sezone protiv Midlsbroa njegov Votford upisao je tri boda i tako najavio da će biti jedan od kandidata za ulazak u Premijer ligu...

VOTFORD - MIDLSBRO 1:0 (1:0)

"Stršljenovi" su do pobede došli golom Ketkarta u 11. minutu, nakon što je Sema odlično izveo korner, a u nastavku je Midlsbro imao više šansi, ali nije došao do gola.

Zanimljivo je da je Ivić, koji je već dobio dosta kritika u Engleskoj, navodno su i igrači nezadovoljni, na svom debiju pobedio Nila Vornoka. Ovaj 71-godišnji trener seo je na klupu "Boroa" krajem prošle sezone i spasao ih ispadanja u niži rang.

Već za četiri dana Votford igra protiv Oksford junajteda u Kupu, a onda sa Venzdejom 19. septembra.