Osveta nije mogla da bude drugačija: Andrija Živković izbacio Benfiku iz kvalifikacija!

Autor Dušan Ninković

Grčki tim nije mogao bolju stvar da uradi u ovom prelaznom roku.

Liga šampiona kvalifikacije PAOK Benfika 2 1 gol Andrija Živković Izvor: Twitter/Screenshot

Kakav momenat u karijeri Andrije Živkovića!

Srpski krilni napadač je tokom ovog ljeta iz Benfike prešao u PAOK, a večeras je svojim pogotkom izbacio bivši klub iz kvalifikacija za Ligu šampiona.

Na semaforu je sve do 75. minuta bilo 1:0 za grčki tim, ali je onda lopta stigla do nekadašnjeg fudbalera Partizana.

Povukao je akciju, zalomio, a zatim i uputio udarac po zemlji koji je duplirao prednost crno-bijelih!

Moraće večeras u Portugalu da razmišljaju zašto mu nisu davali šansu prethodne sezone i zašto su ovog ljeta pustili da ode u Grčku. Kvalitet sigurno nije bio problem.

PAOK je poveo u 63. minutu golom Janulisa, a Živković je u igru ušao tri minuta kasnije. On je gol postigao u 75. minutu meča, što će se ispostaviti, bio prelomni trenutak.

Do kraja susreta, Benfika je uspjela samo da smanji prednsot, pošto je u 95. minut Rafa Silva pogodio za konačnih 2:1!