Fulam je (opet) zalutao u elitu: Svi su bolji od Mitrovićevog tima!

Autor MONDO Sport

Četvrto kolo Premijer lige donelo je iznenađenja. Čekićari probili zid.

Premijer-Liga-Lester-izgubio-od-Vest-Hema Izvor: Getty Images/Jan Kruger, JAN KRUGER/GETTY IMAGES EUROPE

Selidba u Čempionšip je opcija koje se plaše navijači Fulama, a kako stvari stoje, vrlo je realna. Fudbaleri jednog od manjih timova u Londonu nemaju bod ni posle četvrtog kola u ligi.

Ovog puta je koban bio Vulverhempton koji ih je savladao minimalnim rezultatom, golom Pedra Neta.

VULVERHEMPTON - FULAM 1:0 (0:0)

Skot Parker je u velikim problemima pošto njegovom timu škripi i na jednoj i na drugoj strani terena. Dok je Lids veoma efikasan, a VBa na trenutke pokazuje da je za elitu, kod Fulama se to ne vidi.

Ne pomaže ništa timu Aleksandra Mitrovića, ni promene u timu, ni pojačanja koja stižu... Ništa!

U istom terminu je Arsenal sa dva brza gola savladao Šefild junajted, još jednu ekipu koja nema ni bod u novoj sezoni. Oštrice su smanjile zaostatak preko Mekgoldrika, ali je to bilo sve što su uspeli na ovom meču.

Ranije u toku dana, Lisice su posle odlične partije protiv Mančester Sitija doživele ubedljiv poraz od Vest Hema. Već u prvom poluvremenu bilo je jasno da je ekipa Dejvida Mojesa spremnija za ovu utakmicu.

Tokom prvog dela Antonio i Fornals zatresli su mrežu i doveli svoj tim do vođstva. Konačnih 3:0 postavio je Boven u 83. minutu.

Imao je Barns priliku da ublaži brodolom Lestera u nadoknadi vremena kada je zatresao mrežu, međutim intervencijom VAR tehnologije gol je poništen.

U drugoj utakmici četvrtog kola Premijer lige Southempton je bio siguran protiv WBA. Đenepo u 41. minutu postiže pogodak za 1:0 , a Romeu je posle sjajne asistencije Armstronga zatresao mrežu za konačnih 2:0.