Krupa pogodila prečku, a Tuzla siti mrežu: Ubiparip koban za domaćina! (VIDEO)

Fudbaleri Krupe zabilježili su 10. poraz u m:tel Premijer ligi Bosne i Hercegovine i ostali uz "fenjeraša" Olimpik, najozbiljniji kandidat za preseljenje u niži rang.

Krupa - Tuzla siti, PL BiH, 13. kolo Izvor: FK Krupa, Nikolina Vidović

Krupa je upisala peti uzastopni poraz u šampionatu BiH!

Poslije odlaska trenera Velimira Stojnića, ekipu su u subotnjem meču 13. kola protiv Tuzla sitija vodili njegovi dosadašnji pomoćnici Siniša Mrkobrada i Marko Mazalica, ali je epilog ostao isti. Novi neuspjeh!

KRUPA - TUZLA SITI 0:1 (0:0)

Poslije nezanimljivog prvog poluvremena u kojem nije bilo golova ni odličnih prilika pred gostujućim golmanom Nevresom Fejzićem, niti pred čuvarom mreže domaćina Vasilijem Kolakom, izabranici Nermina Bašića su u nastavku stigli do sva tri boda, prekinuvši seriju od tri meča bez trijumfa.

Ekipa iz Simin Hana kod Tuzle je mnogo angažovanije ušla u meč u nastavku i poslije nekoliko polušansi povela u 61. minutu.

Poslije odličnog centaršuta u kazneni prostor, najviši u skoku bio je najbolji strijelac Tuzle sitija Vojo Ubiparip i pogodio mrežu Kolaka - 0:1.

Probao je potom domaći tim da stigne makar do boda, međutim, nedostajao je onaj pravi završni pas ka napadačima, pa do 89. minuta Krupa nije uspjela da napravi nijednu šansu iz kategorije stoprocentnih.

Tada je poslije gužve u kaznenom prostoru Fejzić odbranio šut Stefana Nikolića uz pomoć prečke, a domaći su signalizirali arbitru Danijelu Boji, da je lopta prešla zamišljenu gol liniju.

Ipak, sudija iz Kiseljaka je pokazao da se igra nastavi, pa su Tuzlaci upisali drugu gostujuću pobjedu za skok na četvrto mjesto na tabeli.

KRUPA: Kolak, Karišik, Redžić, Makitan, S. Nikolić, Dujaković, Palić, Galić, Maksimović, Vukmanović, Mandić

TUZLA SITI: Fejzić, Kostić, Karjašević, Rugašević, Badji Badara, Nikolić, Nukić, Ubipariš, Morris, Đerić, Maksimović