Pobeda Ivića u poslednjim sekundama meča: Šokantan poraz Paunovićevog Redinga!

Autori mondo.rs Autori Bojan Jakovljević

Veliko iznenađenje za lidera Čempionšipa.

Pobeda Ivića u poslednjim sekundama meča: Šokantan poraz Paunovićevog Redinga! Izvor: MN PRESS

Reding je imao start kakav se klubu nije desio poslednjih 35 godina, ali svi smo znali da nekada mora doći i poraz. Tim Veljka Paunovića poražen je u prethodnom kolu, a sada je doživeo drugi poraz u nizu.

I to prilično šokantan, pošto je Preston na gostovanju savladao Reding 3:0 golovima Sinklera, Risa i Potsa. Mogao je poraz biti i ubedljiviji da gosti na startu drugog poluvremena nisu promašili penal.

Drugi srpski trener u Engleskoj Vladimir Ivić došao je do pobede. Njegov Votford je prekinio niz od tri meča bez pobede golom u poslednjim sekundama meča.

Stouk je poveo golom na samom startu meča. a Kleverli i Pedro su preokrenuli. Pauel je izjednačio, a onda je Ismaila Sar pogotkom u 92. minutu popeo Votford na četvrto mesto na tabeli.

U ostalim mečevima Vikomb je savladao Birmingem na gostovanju 2:1, Kvins Park Rendžers je došao do minimalne pobede nad Derbijem 1:0, takođe kao gost.

Luton je bio bolji od Roterama 1:0, a bivši šampion Evrope Notingem Forest je došao do pobede od 2:1 nad Koventrijem.