Šou! Dođi kod Jokića da ti pokaže kako se to radi: Zvijezda Toronta pobjesnila poslije lude trojke Srbina! (VIDEO)

Pokušao je to da uradi i nije uspio, a onda mu je odmah Jokić pokazao kako se to radi...

nikola jokić pogodio trojku uz faul Izvor: YouTube/zanjo basketball/Printscreen

Košarkaši Denvera nastavljaju da ređaju pobjede, a kao i uvijek, u centru pažnje je i ovoga puta bio Nikola Jokić.

Srpski centar je "dabl-dabl" učinkom pomogao Denveru da savlada Toronto 121:111, a jedan detalj je bio naročito interesantan na tom susretu.

Jokić je ostvario učinak od 19 poena i 11 skokova i to za samo 29 minuta na terenu, dok je jednu trojku na meču postigao na poseban način.

Košarkaš Toronta Kajl Lauri je u jednom napadu u prvoj četvrtini pokušao da iznudi faul prilikom šuta za tri poena, ali nije dobio ni prekršaj niti je uspio da pogodi šut.

Lopta se odbila igračima Denvera, Jokić je potom poveo napad, a onda je uradio isto što i Lauri. Samo mnogo uspješnije! Jokić je stajao na šutu za tri poena, Birč ga je malo gurnuo s leđa, a Srbin je to iskoristio da šutira i pogodio je uz dobijen faul.

To je razbjesnilo Laurija koji se žalio kod sudije da je on trebalo da dobije faul prije toga na suprotnoj strani, ali mu to nije vrijedilo.

Jokić je potom pogodio dodatno bacanje, pa je u jednom napadu Denveru donio četiri poena. Evo kako je to izgledalo: