Kakav blam, smije im se NBA: Na poluvremenu krenuli da slave pobjedu - a onda im je Atlanta začepila usta!

Počeli da slave prerano, pa im se to obilo o glavu!

nba liga filadelfija prerano slavili pobjedu Izvor: Tanjug/AP Photo/Matt Slocum

Filadelfija Seventisisksersi su tako dobro počeli meč sa Atlantom da su već na poluvremenu bili spremni da proglase pobjedu!

Vodili su i 26 poena razlike, ušli su u drugo poluvreme sa ogromnim "plusom", a na društvenim mrežama su na odlasku na odmor postavili poruku zbog koje su sada predmet podsmijeha.

"Je li sada ono vrijeme kada treba da se osjećamo umorno", napisali su na zvaničnom profilu Filadelfije na Tviteru.

Očigledno su mislili da nije, ali ih je umor stigao! Trej Jang je odigrao fenomenalan meč, sasuo je 39 poena i u posljednjoj četvrtini su Hoksi uspjeli da naprave senzacionalan preokret.

Pobijedili su, poveli sa 3:2 u seriji i na svom terenu će imati priliku da se plasiraju u finale Istoka. A uz poraz, sada je Filadelfija i meta podsmijeha jer su prerano slavili pobjedu.