Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Denver igra sa previše oscilacija, a jedna slika je zabrinula navijače.

nikola jokić napustio teren sa rukom zavijenom u peškir Izvor: Profimedia

Ne igra Denver ove sezone ni blizu kao prošle. Najavili su napad na titulu, ali će teško u tome uspjeti ako ne promijene neke stvari.

Nikola Jokić praktično igra sam i to se vidi. U porazu od Filadelfije (89:103) je bio najbolji igrač na parketu, bio je blizu tripl-dabl učinka (30, 10sk, 7as).

Pratio ga je praktično samo Vil Barton (19, 9sk, 8as), dok su ostali podbacili. Kada se na to doda da za Sikserse nije igrao startni centar Džoel Embid onda je jasno kakva je šansa propuštena. Uz sve to je Jokić sprečavao i svog trenera Majkla Melouna da se obračuna sa sudijama.

Pogledajte kako je taj detalj izgledao:

Ipak, to nije jedina stvar koja brine Nagetse. Nikola je u drugom poluvremenu dao samo tri poena, a slika iz dvorane zabrinjava. Na njoj se vidi Nikolina ruka zavijena u peškir, zbog problema sa zglobom.

Srpski centar je napustio igru oko četiri minuta prije kraja, a u klubu tvrde da nije ništa strašno.

"Došao je u svlačionicu ranije, da bi vidio kako sam ja, bio je zabrinut za mene. Šalu na stranu, koliko znam nema problem sa povredom", rekao je Meloun.

Izvor: Profimedia