Nevjerovatna situacija: Zlatibor protiv Borca odigrao napad "šest protiv pet" (VIDEO)

Košarkaši Zlatibora su u porazu od Borca nakon produžetka (93:90) u jednom napadu imali igrača više na parketu od Banjalučana u meču drugog kola Druge ABA lige.

Zlatibor protiv Borca odigrao napad "šest protiv pet" (VIDEO) Izvor: Youtube/Screenshot/ABA liga

Banjalučani su na kraju slavili pobjedu poslije dodatnih pet minuta za 2-0 na startu nove sezone regionalnog takmičenja, ali da Zlatibor u napadu ima šest košarkaša nije niko primijetio.

Nedozovoljena situacija promakla je sudijama, delegatu, mjeriocima vremena kao i cijeloj klupi gostiju iz Banjaluke, prenio je "Glas Srpske".

"Naime, na dva i po minuta prije kraja prve četvrtine domaćin je u igri imao šest igrača naspram Borčevih pet i čak poentirao u tom napadu. Odmah zatim, dok su igrali odbranu, napravili su prekršaj pa je šesti igrač izašao iz igre, a zanimljivo je da niko nije reagovao na to", piše banjalučki list.

Crveno-plavi su na kraju slavili pobjedu, ali ostaje da se vidi kako će na ovo reagovati rukovodstvo ABA lige.

Tu situaciju pogledajte na 35. sekundi snimka.

Naredna dva meča u ABA 2 ligi Borac će odigrati protiv Šibenke. Prvi je zakazan za 31. oktobar u Banjaluci.