• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Senzacija – Mekgregor nokautiran: Vratio se iz "penzije" i odmah dobio batine!

 Nebojša Šatara
Autor Nebojša Šatara

Svi su očekivali da se Konor trijumfalno vrati posle godinu dana, ali on je pao!

Američki borac Dastin Poarje (32) pobedio je legendarnog Irca Konora Mekgregora (32) tehničkim nokautom u drugoj rundi!

Možda će vas zanimati

U dugo iščekivanoj borbi u Abu Dabiju, Mekgregor je doživeo peti poraz u karijeri (22-5) i nije uverio da je i dalje na svom nekadašnjem nivou. Bila je ovo njegova prva borba posle godinu dana, u kojoj je Amerikanac dobio svoju osvetu za poraz od Konora iz 2014.

Tada ga je Mekgregor savladao za samo minut i 46 sekundi, ali ovo je bila sasvim druga priča. Poarje nije dopustio Mekgregoru inicijativu, uvek je imao spremne odgovore i dočekao osvetu.

Mekgregor je posle duela rekao da će u 2021. biti aktivniji i da neće opet praviti jednogodišnju pauzu.

"Naravno da ćete me opet videti ove godine, ne možete u ovom sportu da se izvučete ako niste aktivni", izjavio je Irac, koji je prvi put poražen nokautom.

Izvor: espn+/screenshot

Bio je ovo događaj UFC 257 i njegov povratak u oktagon kakav je malo ko mogao da očekuje.

Iako je izgubio, Konor je ovom borbom potvrdio ambicije da se vrati na šampionski nivo i da natera Habiba da napusti titulu jer je u penziji. Podsetimo, on je rekao da će se vratiti ako ga bilo ko ubedi da bi trebalo da se vrati.

(mondo)

Možda će vas zanimati

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC