"Osice" koračaju ka tituli: Borčeve rukometašice "protutnjale" kroz Goražde!

Već poslije prvog dijela, sve je bilo jasno...

Rukomet liga BiH žene Goražde Borac 20 31 Izvor: Promo/ŽRK Borac

Rukometašice Borca stigle su večeras do nove, sigurne pobjede u Premijer ligi BiH.

U meču 16. kola, "osice" su trijumfovale rezultatom 20:31 i sigurnim korakom nastavile da koračaju ka tituli, sedmoj u istoriji kluba, a prvoj još od 2012. godine.

Od samog starta, Borčeve rukometašice zagospodarile su terenom, te već poslije prvog poluvremena stekle prednost od devet golova (9:18).

U nastavku je trofejni trener Rade Unčanin dao priliku svim igračicama koje su i opravdale ukazano povjerenje.

Najbolji strijelac ekipe ponovo je bila  Anđela Stojanović sa devet golova, Dajana Ignjatović i Sara Majkić su dodale po šest, dok je Isidora Kršić postigla četiri.

Na golu je odlična bila Darjana Vukliš koja je do 40.minuta odbranila 12 udaraca.

Kod domaćina, večeras se istakla Kristina Išpanović sa osam golova.