SENZACIJA NA STARTU PLEJ-OFA PREMIJER LIGE BIH: Modričani jedva izborili opstanak, pa srušili favorita za titulu!

Nevjerovatan rezultat u prvom meču doigravanja za šampiona BiH u odbojci.

OK Modriča Izvor: Promo/OK Modriča

Odbojkaši Domaljevca dominirali su u ligaškom dijelu Premijer lige BiH, ostvarili čak 17 pobjeda na 18 mečeva, a onda su na startu doigravanja za šampiona BiH doživjeli šokantan poraz. I to pred domaćom publikom u Orašju!

Bolja od Domaljevca u gostima bila je Modriča Novoprom, ekipa koja je teškom mukom, u posljednjem kolu regularnog dijela sezone, izborila opstanak u društvu najboljih, a višestrukog šampiona Mladost poslala u niži rang!

Igrači Domaljevca izgubili su samo 16 setova u prvih 18 mečeva, a na startu pleju-ofa "glatko" su poraženi 0:3. Modričani su do pobjede stigli lakše nego što je to iko mogao da pretpostavi, s obzirom na sve ono što se dešavalo pred doigravanje. Prvi set riješili su u svoju korist na razliku 25:27, da bi u preostala dva bili ubjedljivi, naročito u trećem setu (21:25, 16:25).

Revanš meč narednog vikenda dočekuju sa velikom prednošću protiv favorizovanog protivnika, te imaju priliku da prirede senzaciju kakva se ne pamti u odbojkaškoj ligi BiH.

Radnik je u petak opravdao ulogu favorita protiv Ljubinja i slavio 3:0, istim rezultatom večeras je Kakanj porazio jedinstvo, dok se u nedjelju sastaju Bosna i Borac.