Ex-rukometaš Borca briljira u Ligi šampiona: Marko Panić sad srušio moćni Pari sen Žermen!

Desni bek "zmajeva" i Meškov Bresta igra sjajno

Marko Panić briljira Liga šampiona šest golova Pari sen Žermen Izvor: Ole Martin Wold/NTB scanpix

Marko Panić djeluje nezaustavljivo na početku sezone!

Uz osam postignutih golova, bio je najefikasniji u trijumfu nad šampionom Evrope iz 2019. godine Vardarom (24:22) i porazu od Porta (27:25), dok je šest pogodaka, zahvaljujući čemu je bio drugi strijelac tima, postigao u velikoj pobjedi nad moćnim Pari sen Žermenom!

Poslije prvih trideset minuta, bjeloruski klub je bio u prednosti od pet golova (19:14) nad drim-timom za koji nastupaju braća Karabatić, Mikel Hansen, Dainis Kristopans...

Parižani su uspjeli da se vrate za samo osam minuta (21:21), ali je domaća ekipa ipak u "igri živaca" imala više strpljenja, te zabilježila veoma važnu pobjedu u borbi za plasman u četvrtfinalnu fazu.

Mjesto u ovoj rundi direktno će izboriti prvoplasirani i drugoplasirani tim iz obje grupe, dok će timovi koji budu plasirani od trećeg do šestog mjesta razigravati u plej-ofu.