Živković je opet "srpski Mesi": Uništio PSV sa dva gola i asistencijom, Benfika može samo da plače za njim! (GALERIJA)

Andrija Živković je u životnoj formi.

andrija-zivkovic-paok-gol-liga-evrope Izvor: Giannis Papanikos/AP, Tanjug

Vezista PAOK-a Andrija Živković je zaista u sjajnoj formi otkako je stigao u PAOK. Redovno postiže golove, a sada je u meču sa PSV-om u Ligi Evrope dva puta bio strijelac.

Njegov tim je pobijedio holandskog velikana 4:1, a srpski vezista je postizao golove u 56. i 66. minutu. PSV je poveo na ovom meču, ali je onda u drugom poluvremenu tim iz Atine preokrenuo i došao do velike pobjede. Osim dva gola Živković je uspio i da asistira za prvi pogodak PAOK-a.

Prvi gol Živković je postigao iz neposredne blizine pošto je u 56. minutu savladao golmana protivnika, a drugi pogodak je bio prava majstorija.

Primio je loptu izvan 16 metara protivnika i poslao je pravi projektil u mrežu protivnika.

U drugom meču ove grupe Granda je savladala Omoniju 2:0 i tako se popela na prvo mjesto na tabeli.

PAOK – PSV 4:1

(Švab 47, Živković 56, 66, Ciolis 58; Zahavi 21)

Tabela: Granada 7, PAOK 5, PSV 3, Omonia 1