Horor zvani odbrana Junajteda: Najskuplji štoper svih vremena, a ni do koljena Vidiću! (VIDEO)

Zbog ovakve igre i ne zaslužuju da igraju u Ligi šampiona...

RB Lajpcig Mančester loša odbrana Izvor: Tanjug/AP Photo/Matthias Schrader

Mančester junajted je doživio krah u Ligi šampiona, iako je poslije prva tri kola imao maksimalan učinak. Imali su na kraju sve u svojim rukama u meču protiv Lajpciga, ali su odigrali očajan meč u Njemačkoj i zasluženo su eliminisani.

Da će imati velikih problema protiv poletne ekipe Lajpciga vidjelo se već u 2. minutu kada je Anhelinjo prevario čitavu odbranu, ali to nije bio "najameterskiji" gol koji su primili u utorak uveče.

Pogodak holandskog napadača Džastina Klajverta iz 69. minuta najbolje opisuje Junajted ove sezone.

Po lijevoj strani je probio opet Anhelinjo, lopta je zakačila jednog igrača Lajpciga i lutala kroz kazneni prostor, a to su sve nijemo posmatrali igrači Junajteda, prije svih najskuplji štoper svih vremena Hari Megvajer i njegov partner Viktor Lindelef.

Šansu je naravno iskoristio sin legendarnog napadača Patrika Klajverta.

Uspio je da lobuje De Heu i dovede Lajpcig do 3:0, a do kraja meča je poraz samo ublažen (3:2).

Pogledajte i kompletne "hajlajtse" sa meča Lajpciga i Mančester junajteda, viđeno je čak pet golova, a poslije toga je "pala" i odluka da će "crveni đavoli" u Ligu Evrope.

Tamo im je potencijalni rival čak i Crvena zvezda.