Bilbao poveo, pa naljutio Mesija: Nestvarna partija Argentinca donijela pobjedu Barsi!

Da li se Barsa vraća u formu?

Primera 2. kolo Bilbao Barselona 2 3 Izvor: Tanjug/AP Photo/Alvaro Barrientos

Barselona je konačno odigrala odloženu utakmicu drugog kola Primere sa Atletik Bilbaom u Baskiji.

Iako su domaćini poveli, neverovatna utakmica Lionela Mesija bila je dovoljna da timu iz Katalonije donese pobjedu.

Barselona je pobijedila 3:2, a Lionel Mesi je učestvovao u sva tri gola svog tima. Na samom startu meča Injaki Vilijams je postigao gol za vođstvo. Igrao se treći minut, ali onda je Pedri na asistenciju De Jonga dao gol za izjednačenje u 14. minutu.

Mesi je prvim golom donio prednost svom timu, a pogotkom u drugom poluvremenu kada je poslije pasa Grizmana šutirao pod prečku sve je riješio.

Do kraja meča Iker Muniain je uspio da golom ublaži poraz, da malo neizvjesnosti, ali su bodovi otišli za Kataloniju. Poslije ove pobjede Barselona se nalazi na trećem mjestu na tabeli sa sedam bodova manje od Atletika, koji ima dva odigrana meča manje.