Luka Jović ne igra ni u polufinalu: Real Madrid opet bez Srbina, za Zidana to više nije problem!

Autor 000

Muče se sa postizanjem golova, ali rješenje ne vide u njemu...

Luka Jović povreda Real Madrid Izvor: Profimedia

Za Luku Jovića je sve manje nade u Real Madridu!

Srpski napadač neće biti u mogućnosti da pomogne svojim saigračima ni u predstojećem meču Real Madrida.

Jović je zbog povrede mišića propustio da se nađe u protokolu za meč sa Osasunom, pa na kraju nije ni otputovao u Pamplonu.

Imajući u vidu da je Real tada remizirao 0:0, moguće je da bi dobio makar kratku šansu da se nađe na terenu u trenucima kada su Madriđani jurili postizanje gola.

Ipak, sada je jasno da Jovića zbog te povrede neće biti na terenu ni u četvrtak, protiv Atletik Bilbaa u okviru polufinala Superkupa Španije!

Kako javlja "Marka", Jović i Dani Karvahal i dalje imaju probleme sa mišićima zbog čega Zinedin Zidan neće moći da računa na njih.

Jović bi eventualno mogao da se nađe u protokolu za finalni meč Superkupa Španije, koji je na programu u nedjelju, naravno, ako Real prethodno savlada Bilbao.

"Jovićev slučaj je manje problematičan za Zidana, koji ne računa na Srbina i koji je davao minute Marijanu Dijazu prije nego bivšem napadaču Ajntrahta. Jović nije igrao od 8. novembra, kada je dobio sedam minuta u porazu protiv Valensije na "Mestalji"", navodi se u objašnjenju "Marke".