Počeo dodajući lopte Jovetiću, sad razmontirao Liverpul: Fotografija najvećeg engleskog talenta zapalila internet!

Fil Foden je jednostavno bio perfektan u meču sa Liverpulom.

Fil Foden Liverpul - Mančester siti 1:4  Izvor: Tanjug/AP photo/Jon Super, Pool

Znali smo da je Liverpul u probemu, ali sada je to baš očigledno.

Nizu očajnih rezultata tima Jirgena Klopa pridodao se i ubedljiv poraz od Mančester sitija 4:1, a iako je Ilkaj Gindogan dao dva gola, prvo ime meča bio je Fil Foden

On je dominirao u veznom redu, stvarao šanse i bio neuhvatljiv za odbranu "redsa". Postigao je gol u 83. minutu, a pre toga je asisitrao upravo Gindoganu deset minuta ranije.

Oduševio je fintama, izbacivao je lako svoje čuvare iz igre, a pregled igre mu je bio sjajan. Na startu sezone je Real probao da ga "ukrade", ali nije uspeo, a nedavno je izjavio da ne može da se zamisli u bilo kom drugom klubu i da želi da završi karijeru u Sitiju.

A posle meča je želeći da pokaže koliko je put prošao postavio dve slike na svoj tviter profil uz natpise "kako je počelo" i "kako ide".

Na prvoj se vidi kako kao dete posmatra meč iza gol-aut linije, dok je Stevan Jovetić na terenu, a na drugoj Foden dominira na terenu protiv Liverpula.