Stanojević o pobjedi, šansama i žutom kartonu: Tenzija je bila malo veća, šta da radimo!

Poslije pobjede u derbiju kola nad Vojvodinom Aleksandar Stanojević je pohvalio svoje fudbalere, ali i pričao o jednom spornom momentu sa meča.

aleksandar-stanojevic-izjava-partizan-vojvodina-2-0-superliga Izvor: TV Arena sport/screenshot

Partizan je nastavio sa serijom pobjeda!

Sada su momci Aleksandra Stanojevića na svom terenu u derbiju kola savladali Vojvodinu sa 2:0 golovima Takume Asana u 25. i 64. minutu.

Poslije meča trener pobjedničke ekipe je istakao da je zadovoljan prikazanim, ali da su neke propuštene šanse morale da se iskoriste.

"Dobro je ispalo, stvarno su fizički dominantnim, izuzetno teška utakmica, imali smo neke situacije gdje je trebalo da damo gol u prvom dijelu, mogu biti zadovoljan da smo pobijedili", rekao je Stanojević za TV Arena sport.

On je potom prokomentarisao situaciju kada je dobio žuti karton, pošto je protestovao zbog odluke sudije da dodijeli faul Vojvodini na 18 metara od gola Partizana. Startovao je iskusni Obradović, a Stanojević se poslije meča izvinio zbog nešto burnije reakcije.

"Izvinjavam se stvarno, ali zadnjih 15 minuta je tenzija bila veća, sve je bilo OK i u duhu fer-pleja, ali eto, šta da radimo", zaključio je Stanojević.

Poslije još jedne pobjede Partizan je stigao na 62 osvojena boda, tri manje od prvoplasirane Crvene zvezde koja ima dva odigrana meča manje od crno-bijelih.