Gori Grčka, "srpski Mesi" je opet u strašnoj formi: Dao dva gola u derbiju, vodi PAOK pravo u Evropu!

Kada je birao novu sredinu na početku sezone definitivno je pogodio!

Andrija Živković dva gola Paok - Aek 3:1 Izvor: MN PRESS

U Partizanu je dobio nadimak "srpski Mesi", a kao golobradi mladić dokazao je u crno-bijelom da je ogroman potencijal.

Potom je otišao u Benfiku i tu se nije snašao, ali čim je opet obukao crno-bijelo proigrao je. Andrija Živković je opet odigrao sjajan meč u Grčkoj!

U derbiju kola PAOK je savladao AEK 3:1, a upravo je srpski vezista bio prvo ime ovog meča. Već poslije tri minuta je dao prvi gol na meču i tako donio prednost "orlovima". Mogao je PAOK poslije pola sata igre da povede 2:0, ali im je poslije gledanja VAR-a poništen pogodak.

U samom finišu prvog poluvremena AEK je izjednačio, a onda je gol Sviderskog u prvom minutu drugog poluvremena donio prednost PAOK-u.

U samom finišu opet je zablistao Živković koji je u 89. minutu postavio konačan rezultat 3:1 svojim sedmim golom u grčkoj ligi ove sezone.

Olimpijakos je siguran na vrhu i osvojiće titulu, a poslije kiksa Panatinaikosa i pobjede nad AEK-om PAOK je izbio na treće mjesto koje vodi u Evropu naredne godine.

Andrija Živković se nalazi na spisku selektora Dragana Stojkovića Piksija za mečeve sa Irskom, Portugalom i Azerbejdžanom, a ovakvim igrama bi mogao da zasluži mjesto u timu!