Srbin razbija u Bundesligi, matirao u šampiona: Zvezdino "dijete" blista na pozajmici, sad je drugi strijelac lige!

Ipak, to nije bilo dovoljno njegovom timu da se zaustavi Salcburg.

dejan joveljić 14. gol u bundesligi austrije Izvor: Twitter/@ForTheFansHQ/Printscreen

U Ajntrahtu nije bilo realno da dobije šansu, a njegov odlazak na pozajmicu u Austriju pokazao se kao pun pogodak.

Dejan Joveljić nastavlja da trese mreže u dresu Volfsbergera i to ovoga puta protiv šampiona RB Salcburga!

Nekadašnji napadač Crvene zvezde postigao je 14. gol u Bundesligi Austrije i tako izbio na diobu drugog mjesta liste strijelaca!

On je bio strijelac izjednačujućeg pogotka u porazu njegovog Volfsbergera 1:2 protiv favorizovanog Salcburga.

Upravo je Salcburg došao u vođstvo u 13. minutu preko Patsona Dake, ubjedljivo najboljeg strijelca lige sa 24 gola, da bi u 29. minutu Joveljić pokazao lukavstvo pravog napadača.

"Presjekao" je jedno povratno dodavanje gostiju, stigao do lopte i potom matirao protivničkog golmana, za njegov 14. gol u Bundesligi.

Ipak, to nije bilo dovoljno za Volfsberger, koji je u 48. minutu ponovo primio gol, a Beriša je donio pobjedu Salcburgu...