Frka! Sijevalo na prijateljskoj, Lukaku i Grk se pokačili: Unosili se jedan drugom u lice, razdvajali ih! VIDEO

Ovo nismo očekivalo na prijateljskom meču!

lukaku-cavelas-tuca-prijateljska-utakmica-video Izvor: Youtube/ArgentinavsChile2021

Ekipe se pripremaju za Euro koji kreće 11. juna, a jedna od pripremnih utakmica odigrala se i između Grčke i Belgije.

Na tom meču koji je završen neriješeno 1:1 pred kraj prvog poluvremena vidjeli smo i varnice, pošto su se sukobili Romelu Lukaku i Jorgos Cavelas.

Belgijanci su jedni od favorita na turniru, a na ovom meču Lukaku je bio nervozan poslije nekoliko promašenih šansi, pa je prigovorio Cavelasu poslije jednog prekršaja. To se Grku nije svidjelo i odmah je teatralno krenuo ka napadaču Intera.

Napravila se gužva oko njih, tu su se uključili još neki igrači, ali srećom meč je nastavljen bez ozbiljnijih sukoba. Na kraju je upravo Cavelas u 66. minutu positgao gol koji je donio izjednačenje njegovom timu.