Mesi opet ponižavao! Partija za desetku: "Bockao" loptu i izluđivao Bolivijce, poznati svi parovi nokaut faze!

Leo Mesi briljira na Kopa Amerika, poznato je kako izgleda "kostur" takmičenja.

lionel mesi najbolji igrač na kopa amerika Izvor: Tanjug/AP Photo/Andre Penner

Argentina dugo nije igrala ovako dobar fudbal, pa su s razlogom označeni kao možda i prvi favoriti na Kopa Amerika, ali tek sada kreće ono pravo!

Nakon pobjede Argentine nad Bolivijom (4:1) i Urugvaja nad Paragvajem (1:0), saznali smo sve učesnike nokaut faze, a bez ikakve sumnje najbolji fudbaler takmičenja po grupama je Lionel Mesi koji je i sinoć imao šou.

Poslao je majstorski pas u 6. minutu za Papua Gomeza, pa potom pogodio "sa kreča" u 33, da bi najljepši potez meča izveo u 42. kada je lobovao golmana Bolivije.

Uspjeli su otpisani Bolivijci da smanje rezultat u 60. minutu i pokažu da Argentina ima mana, da bi prvi pogodak na Kopa Amerika postigao i Lautaro Martinez samo pet minuta kasnije, pa pošto je već sve bilo riješeno - Argentinci su se "štedjeli" za drugu fazu.

Tamo ih čeka Ekvador, dok je drugi četvrtfinalni par njihovog dijela kostura Urugvaj - Kolumbija, a na suprotnoj strani su Brazil - Čile i Peru - Paragvaj.