Žestoka svađa Hrvata usred meča! I to zbog kopački: Amaterska greška zbog koje je Modrić pobjesnio kao nikada!

Brzo su Hrvati pronašli krivicu za poraz na EP. Odmah je došlo do svađe u reprezentaciji i to zbog kopački.

ante rebić mijenjao kopačke usred meča hrvatska - španija Izvor: Profimedia

Vicešampion svijeta Hrvatska završila je učešće na Evropskom prvenstvu u osmini finala. U jednoj od najluđih utakmica na turniru, Hrvati su gubili 3:1, pa izborili produžetke, da bi u njima ostali bez snage i Španija ih je na kraju pobijedila 5:3!

Evidentno je da nešto nije funkcionisalo u igri Hrvatske, da je bilo mnogo grešaka, a sada je jasno da su se igrači posvađali još u toku meča na stadionu u Kopenhagenu.

Kamere nisu na prvu snimile taj trenutak, ali je do svađe došlo poslije drugog gola Španije u 57. minutu kada je amaterski reagovao Joško Gvardiol, jedan od najskupljih igrača Dinama, ali nisu na njega bili ljuti kapiten Luka Modrić i selektor Zlatko Dalić.

Pobjesnili su zbog Anta Rebića, hrvatskog napadača, koji je prije pogotka Španije izašao iz igre kako bi promijenio kopačke, pa su "vatreni" ostali sa desetoricom!

Zbog tog poteza je Modrić kao nikada pobjesnio na njega, iznervirao se i Dalić, pa ga je zamijenio desetak minuta kasnije, a fudbaler Milana je pri izlasku iz igre djelovao "slomljeno", što pokazuje da je atmosfera baš narušena.

"Očigledno moramo još da odrastamo. Ovo nije utakmica protiv Škotske nego protiv ekipe koja kažnjava svaki kiks. Nismo dovoljno trčali u prvom dijelu, ne možeš protiv ovakvog protivnika hodati po terenu. Mi u 38. minuti mijenjamo kopačke i pijemo vodu, a protivnik nas kazni", kazao je Dalić dok mu hrvatski mediji "pakuju" otkaz nakon neuspjeha.